ks. Jan Kaczkowski

Jan Adam Kaczkowski urodził się 19 lipca 1977 roku w Gdyni. Był prezbiterem rzymskokatolickim, doktorem nauk teologicznych, bioetykiem, a także organizatorem i dyrektorem Puckiego Hospicjum pw. św. Ojca Pio. Prowadził też popularny vlog na portalu Boska.TV. Przez cztery lata walczył ze śmiertelną chorobą – glejakiem mózgu. Zmarł 28 marca 2016 roku.

Lista książek

Ekskluzywny żebrak, czyli ks. Jan Kaczkowski o tym, co najważniejsze - Jan Kaczkowski | mała okładka
-15 %

Ekskluzywny żebrak, czyli ks. Jan Kaczkowski...

Jan Kaczkowski

„Ekskluzywny żebrak” to najnowsza, a zarazem ostatnia książka ks. Jana Kaczkowskiego. Jest to zbiór myśli, które ksiądz Kaczkowski wyselekcjonował z autorskich materiałów video oraz homilii, które wygłosił.

Więcej

12,00 zł

10,21 zł

Życie na pełnej petardzie - Jan Kaczkowski, Piotr  Żyłka | mała okładka
-39 %

Życie na pełnej petardzie

Jan Kaczkowski, Piotr Żyłka

Ceniony za swój autentyzm, odwagę i szczerość. Podziwiany zarówno przez katolików, jak i niewierzących. Gdy żył, sam o sobie mówił, że jest onkocelebrytą, czyli człowiekiem znanym z tego, że ma raka. Zanim się o tym dowiedział, wybudował hospicjum w Pucku. Zmarł w marcu 2016 roku.

Więcej

34,90 zł

21,44 zł

Tylko na znak.com.pl
Sztuka życia bez ściemy - Kaczkowski Jan | mała okładka
-25 %

Sztuka życia bez ściemy

Kaczkowski Jan

Ksiądz Kaczkowski potrafił rozpalić serca i ostudzić emocje. W niepublikowanych wcześniej tekstach mądrze, jak nikt inny, mówi o współczesnym Kościele, cierpieniu, potrzebie kochania albo chociaż lubienia innych ludzi.

Więcej

42,99 zł

32,24 zł

Dość katolipy! - Jan Kaczkowski | mała okładka
-32 %

Dość katolipy!

Jan Kaczkowski

Za Ta książka to osobiste, bezpośrednie, powiedziane z charakterystycznym humorem i jedne z ostatnich słów ks. Jana Kaczkowskiego.

Więcej

34,90 zł

23,73 zł

Dekalog księdza Jana Kaczkowskiego + CD - Jan Kaczkowski, Katarzyna Szkarpetowska | mała okładka
-39 %

Dekalog księdza Jana Kaczkowskiego + CD

Jan Kaczkowski, Katarzyna Szkarpetowska

Słuchaliśmy Go, bo na co dzień żył tym, co głosił. Docenialiśmy Go, bo poważnie traktował ludzkie problemy. Podziwialiśmy Go, bo do ostatnich chwil cierpliwie odpowiadał na nasze pytania i wątpliwości.

Więcej

29,90 zł

18,37 zł

Dasz radę. Ostatnia rozmowa - Kaczkowski Jan, Podsadecka Joanna | mała okładka
-39 %

Dasz radę. Ostatnia rozmowa

Kaczkowski Jan, Podsadecka Joanna

Ostatnia rozmowa z księdzem Janem Kaczkowskim

Był inspiracją dla milionów ludzi - wierzących i niewierzących. Każdy, kto go słuchał, czuł: on mnie rozumie. Ksiądz Jan nie oferował tanich rad ani łatwych pocieszeń. Swoim życiem mówił: nie odpuszczaj sobie, a dasz radę, wstaniesz.

Do końca żył na pełnej petardzie. Ostatnie tygodnie spędził, odpowiadając na pytania o sprawy najtrudniejsze i najważniejsze. Wr[...]

Więcej

34,90 zł

21,44 zł

Dość kato-lipy

Jan Kaczkowski

"Dość kato-lipy! Ks. Jan Kaczkowski o Jezusie celebrycie" pomaga katolikom, którzy chcą podnieść jakość swojego życia, żyć nieprzeciętnie i chcą być dumni z tego, że są
katolikami.

Więcej

33,00 zł

30,36 zł

Grunt pod nogami. Ksiądz Jan Kaczkowski nieco poważniej niż zwykle - Jan Kaczkowski | mała okładka
-39 %

Grunt pod nogami

Jan Kaczkowski

Ksiądz Jan Kaczkowski to nie tylko Życie na pełnej petardzie, ale też setki kazań wygłoszonych w całej Polsce i poza jej granicami. Książka ta to wybór tych, które jego zdaniem najlepiej pokazywały najbliższe mu tematy: wierność sumieniu, odwaga, wewnętrzna uczciwość, pokonywanie własnych słabości, budowanie bliskości i autentycznych relacji.

Więcej

32,90 zł

20,21 zł

Szału nie ma jest rak - Katarzyna Jabłońska, Jan Kaczkowski | mała okładka
-37 %

Szału nie ma jest rak

Katarzyna Jabłońska, Jan Kaczkowski

Niektórzy wieścili mu, że będzie karykaturą księdza. Niespełna jedenaście lat jego kapłaństwa to m.in. stworzenie domowego hospicjum, potem budowa od podstaw hospicjum stacjonarnego; organizacja Areopagów etycznych – letnich warsztatów dla studentów medycyny; praca katechety w szkole, gdzie ani uczniowie nie oszczędzali jego, ani on ich. 1 czerwca 2012 r. zdiagnozowano u niego nowotwór mózgu. Ksiądz Jan Kaczkowski zmarł 28 marca 2016.

Więcej

29,40 zł

18,52 zł