Ja, Inkwizytor. Miecz Aniołów - Jacek Piekara | okładka
Fabryka Słów

Ja, Inkwizytor. Miecz Aniołów Jacek Piekara

Broszurowa ze skrzydełkami

Wydanie: siódme

Pierwsze wydanie: 2015-01-08

ISBN: 978-83-7964-007-2

EAN: 9788379640072

Liczba stron: 416

Wydawnictwo: Fabryka Słów

Format: 125x195mm

Cena katalogowa: 39,90 zł

Rok wydania: 2015

39,90 zł 27,17 zł

Oszczędzasz 12,73 zł
-32 %
Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś!

Opis

Inkwizytor i sługa boży. Człowiek głębokiej wiary.

Jezus zszedł z krzyża, utopił we krwi Jerozolimę i zdobył Rzym już tysiąc pięćset lat temu. Światem zawładnęli inkwizytorzy.

Jak mówi stare porzekadło: Jeżeli zadajesz sobie pytania, strzeż się, gdyż możesz usłyszeć odpowiedź. Inkwizytor Mordimer Madderdin mimo to nie waha się zadawać pytań i dążyć do odkrywania prawdy o otaczającym go świecie. Świecie pełnym zła i intryg. Świecie, w którym czyhają na ludzi demony, czarownicy oraz wyznawcy mrocznych kultów. Świecie napędzanego nieniawiścią, chciwością oraz żądzą.

Polecane książki

Facebook autora

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Alternatywna rzeczywistość

2019-08-13

Fanatyzm religijny w średnim wieku? Walka z demonami? Pozbywanie się heteryków i oszustów? Wszędobecny brud i zgorszenie? To wszystko znajdziemy właśnie w "Cyklu Inkwizytorskim" Jacka Piekary. Te książki bawią i przerażają, ale przede wszystkim są arcyciekawe. Taka alternatywna rzeczywistość, w której nie czci się Jezusa na krzyżu, ale właśnie z niego zstąpającego. Mistrzostwo! Dodatkowym atutem jest styl pisarza, dzięki któremu lektrura jest bardzo przyjemna i prosta do zrozumienia.

Zdecydowanie polecam!

Wciąga!

2019-08-13
Nawet nie wiem kiedy, ale książka tak mnie wciągnęła, że straciłam poczucie rzeczywistości. Całkowicie zatopiłam się w świecie Mordimera i mogłam go opuścić dopiero, gdy skończyłam  ostatnie opowiadanie. Dobra robota!

Coraz to lepiej

2019-08-13

Każda kolejna książka z serii jest coraz to lepsza. No cóż, Panie Piekara... Muszę przyznać, że dawno nie czytalem równie dobrej książki co "Ja, inkwizytor. Miecz aniołó". Wiem, że jeszcze większa  część serii przede mną, ale już jestem zachwycony przygodami Mordimera i mam tylko nadzieje, że będzie cora lepiej!

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.