Alicja Masłowska-Burnos

Fizjoterapeutka, trenerka Technik Sprzedaży. Debiutowała w 2016 roku powieścią „Nie wchodź w moją ciszę”, która momentalnie zdobyła uznanie czytelników. Mieszka w Strzelinie na Dolnym Śląsku.

Lista książek

Dojrzałość wzruszeń - Alicja Masłowska-Burnos | mała okładka
-37 %

Dojrzałość wzruszeń

Alicja Masłowska-Burnos

Gdy Marcin, młody psycholog, poznaje Mirandę, gotów jest dla niej wyprowadzić się na drugi koniec Polski i razem rozpocząć nowe życie. Wraz z dziewczyną postanawia wynająć restaurację na niecieszącym się zbyt dobrą opinią wzgórzu w Złychwidokach.

Więcej

36,99 zł

23,15 zł

Nie wchodź w moją ciszę

Alicja Masłowska-Burnos

Książka „Nie wchodź w moją ciszę” to dramat psychologiczno-erotyczny z elementem kryminału,w którym nie brak emocjonalnie naszkicowanych treści. Główną bohaterką jest Maja - piękna, niezależna i bardzo inteligentna 32 letnia singielka zmagająca się od lat z problemem pracoholizmu i perfekcjonizmu, co niestety nie do końca sobie uświadamia …Przewrotny los, który nieoczekiwanie stawia na jej drodze mężczyznę,[...]

Więcej

34,90 zł

21,79 zł

Osobliwość ciszy

Alicja Masłowska-Burnos

„Osobliwość ciszy” jest ostatnią częścią z entuzjazmem przyjętej przez czytelników „Trylogii ciszy”. W tej odsłonie Masłowska-Burnos dzieli czas fabularny na dwie części, na przeszłość i teraźniejszość, co zdecydowanie buduje napięcie, a fabuła wciąż zachowuje swój logiczny przebieg i spójność narracji.
Początkowo w prologu poznajemy kilkunastoletnią Majkę, która jest po tragedii rodzinnej, co rzutuje na c[...]

Więcej

36,90 zł

23,03 zł

Cisza

Alicja Masłowska-Burnos

Psychologiczno-erotyczny dramat z elementami kryminału.
Optymistyczna i refleksyjna „Trylogia ciszy” to powieść o najcenniejszych wartościach w życiu człowieka, mądrości odcinania się od traumatycznej przeszłości i potędze wybaczania.
Love story Mai i Adama. Obok pary kochanków, bardzo ważną postacią jest Albert Lenkiewicz, szef Mai, zamieszany między innymi w nielegalne przeprowadzanie przetargów i wspier[...]

Więcej

70,00 zł

43,70 zł