Anna Bimer

Anna Bimer od 2008 roku współpracowała z czasopismem „Zwierciadło”. Przez 8 ostatnich lat pełniła także funkcję wicenaczelnej tego magazynu. Kariera zawodowa Anny Bimer to przede wszystkim funkcja zastępcy redaktor naczelnej dodatków kolorowych w „Polska. The Times”, a także zarządzanie działem kultury i reportażu w magazynie „Pan”. Była także szefową polskiego działu w tygodniku „Gala” i współtworzyła miesięcznik „Machina”.

Anna Bimer – biografie znanych Polaków


Dorobek literacki Anny Bimer obejmuje kilka bardzo popularnych książek, również wydanych w formie ebooka. Wraz z Katarzyną Miller Anna Bimer wydała książkę „Być córką i nie zwariować”. Ponadto jest autorką pozycji beletrystycznej pod tytułem „Oczy wojownika. Opowieść o fotografie”, a także „Chciałem być piosenkarzem”. To biografie wybitnych artystów.

Historia życia i twórczości Krzysztofa Krawczyka


W książce „Chciałem być piosenkarzem” Anna Bimer przedstawia biografię jednego z najlepszych polskich piosenkarzy - Krzysztofa Krawczyka. Książka miała być prezentem z okazji 75 rocznicy urodzin artysty. Na kartach stworzonej przez siebie biografii przedstawia kulisy sławy Krzysztofa Krawczyka, w tym jego wieloletnie tournée po Las Vegas i na Krymie.

Lista książek: Anna Bimer

34,90 zł

21,04 zł

49,90 zł

30,62 zł