Artur Jabłoński

Lista książek

Jak pisać żeby chcieli czytać i kupować Copywriting & Webwriting - Artur Jabłoński | mała okładka
-40 %

Jak pisać żeby chcieli czytać i kupować Copywriting & Webwriting

Artur Jabłoński

Teksty informacyjne i reklamowe rządzą się swoimi prawami. Większość zasad dotyczących stylu, które poznałeś w szkole, nie sprawdza się w komunikatach biznesowych. Dziś piszemy już inaczej, bo czytamy też inaczej.
Teksty, które łatwo się pisze, trudno się czyta. I na odwrót. Dlatego ta książka jest o trudnym pisaniu. O tworzeniu komunikatów, które sprzedają. Przekonują do działania. Skutecznie informują.

D[...]

Więcej

34,90 zł

20,83 zł

Jak to działa? Miasto - Artur Jabłoński | mała okładka
-30 %

Jak to działa? Miasto

Artur Jabłoński

Czy istnieje miasto idealne? Czy ogród może być miastem? Jak ominąć korki? Skąd się bierze woda w mieście? Książka „Jak to działa? Miasta” zawiera odpowiedzi na kilkadziesiąt pytań dotyczących historii miast i urbanistyki. W sposób jasny i prosty wyjaśniamy to, co z pozoru skomplikowane. Pomagają w tym zabawne ilustracje. „Jak to działa? Miasta” to kopalnia odpowiedzi na arcytrudne pytania![...]

Więcej

9,99 zł

7,02 zł

Fiszki Jak pisać żeby czytali - Artur Jabłoński | mała okładka
-37 %

Fiszki Jak pisać żeby czytali

Artur Jabłoński

To NIE jest kolejny poradnik o stylu, kropkach i przecinkach, po przeczytaniu którego wiesz, że nic nie wiesz. To zestaw narzędzi, reguł i sprawdzonych technik, które sprawią, że będziesz pisać tak, by ludzie czytali. Obojętnie, czy chodzi o e-maile, artykuły, czy treści marketingowe.

Konkretne i proste zalecenia zebrane na 38 kartach.

Więcej

24,99 zł

15,73 zł

Polska Droga do niepodległości

Artur Jabłoński

Jak to się stało, że Polska utraciła niepodległość? W jaki sposób i dzięki komu ją odzyskała? Kim byli Jan Paderewski i Józef Piłsudski? Zapoznaj się z historią polskich walk o odzyskanie wolności i dowiedz się, dlaczego warto obchodzić Narodowe Święto Niepodległości.

Więcej

9,99 zł

II wojna światowa Historia wydarzeń

Artur Jabłoński

Kiedy rozpoczęła się II wojna światowa? Czy było ją widać i słychać? Jak żyli ludzie podczas okupacji? Czy dzieci chodziły do szkoły? Zapoznaj się z historią II wojny światowej i dowiedz się, dlaczego warto pamiętać o bohaterach tamtych czasów.

Więcej

9,99 zł

6,89 zł

Jak to działa? Miasto

Artur Jabłoński

Dlaczego ludzie zaczęli budować miasta? Czy istnieje Miasto idealne? Co to jest stolica? Książka Jak to działa? Miasto zawiera odpowiedzi na piętnaście pytań dotyczących historii i architektury miast. W sposób jasny i prosty wyjaśni to, co z pozoru skomplikowane, a pomogą w tym zdjęcia i zabawne ilustracje.

Więcej

9,99 zł

6,89 zł

Jak to działa? Architektura - Artur Jabłoński | mała okładka
-30 %

Jak to działa? Architektura

Artur Jabłoński

Dlaczego architektura jest jak ubranie? Czy liczba może być złota? Czy można budować bez ścian? Jeśli nurtują Cię te i inne pytania, to ta książka jest dla Ciebie. W „Jak to działa? Architektura” znajdziesz odpowiedzi na kilkadziesiąt pytań dotyczących architektury. W sposób jasny i prosty zostało wyjaśnione to, co z pozoru skomplikowane, a pomagają w tym zabawne ilustracje. “Jak to działa? Architektura” to[...]

Więcej

9,99 zł

7,02 zł

Jak to działa? Architektura

Artur Jabłoński

Dlaczego architektura jest jak ubranie? Ile historii jest w architekturze? Czy architektura może być ekologiczna? Książka Jak to działa? Architektura zawiera odpowiedzi na piętnaście pytań dotyczących architektury. W sposób jasny i prosty wyjaśni to, co z pozoru skomplikowane, a pomogą w tym zdjęcia i zabawne ilustracje.

Więcej

9,99 zł

9,04 zł