Artur Rojek

Urodzony w 1972 roku w Mysłowicach, założyciel zespołu Myslovitz, w którym był wokalistą, autorem tekstów, kompozytorem i gitarzystą. Twórca OFF Festivalu. Jego matka pochodziła z Siemianowic Śląskich, ojciec z Jęzora. Jego rodzice wzięli rozwód, gdy on miał półtora roku. Od tego czasu wychowywał się z matką.

Pracował w Rock Radiu i Radiu Rezonans. W 1992 roku założył zespół o nazwie Myslovitz.

Był dwukrotnie nominowany do „Fryderyka”. Od 2014 rozpoczął karierę solową, czego efektem jest płyta „Składam się z ciągłych powtórzeń”.

W 2016 roku wziął ślub ze swoją partnerką Anną. Razem mają dwóch synów.

Lista książek

Artur Rojek. Inaczej - Artur Rojek | mała okładka
-34 %

Artur Rojek. Inaczej

Artur Rojek

Porzucić dotychczasowe by wreszcie odnaleźć siebie? To stwierdzenie doskonale zna Artur Rojek, chłopak pochodzący ze Śląska.
Kim jest i jak osiągnął sukces? W tej książce nam o tym opowie. W rozmowie z Aleksandrą Klich, mówi o swoim dzieciństwie, o Myslovitz, o sobie i swoich uczuciach. To coś więcej niż biografia rockowego muzyka.

Więcej

44,99 zł

29,62 zł

Składam się z ciągłych powtórzeń. CD

Artur Rojek

Utwór "Lato 76" opowiada prawdziwą historię. "Gdybyś nie zahamował nie byłoby mnie" – śpiewa Rojek, który jako kilkuletni chłopiec niemal zginął pod kołami samochodu.

Dziś jest dojrzałym mężczyzną, który zwolnił na chwilę, by przyjrzeć się temu, co bierzemy mylnie za nieuchronną rzeczywistość, a co jest tylko jednym z jej wariantów. Po odejściu z zespołu, w którym spędził większą część swojego życia, Artur[...]

Więcej

39,99 zł