Daria Skiba

Urodzona w 1991 roku w Stroniu Śląskim. Ukończyła Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu na kierunku wykształcenia Technolog Żywności i Żywienia Człowieka. Jest autorką bloga Kraina Książką Zwana, a także współautorką grupy "znamy-czytamy.pl". Prywatnie matka, która kieruje się mottem "wszystko jest możliwe, trzeba w to tylko mocno wierzyć".

Lista książek

Porozmawiajmy o pierwszej miłości - Holden Kim, Haner K.N., Bellon Anna, Berenika | mała okładka
-40 %

Porozmawiajmy o pierwszej miłości

Holden Kim, Haner K.N., Bellon Anna, Berenika

„Pierwsza miłość.
To coś więcej niż uczucie.
To siła.
To coś, co siedzi głęboko w nas.
Czasami zainteresowanie jest jednostronne, dusząco nieodwzajemnione. Zauroczenie, które nie przeradza się w nic więcej. Ale gdy nadchodzi dzień, w którym zainteresowanie jest obustronne, wyczekiwane i odwzajemnione, wtedy dzieje się magia.
Pierwsza.
Miłość.”
Kim Holden
Nowe, niesamowite doznanie, ukradkiem skradzione spoj[...]

Więcej

39,90 zł

23,79 zł

Uwolnij mnie - Daria Skiba | mała okładka
-28 %

Uwolnij mnie

Daria Skiba

Jak bardzo miłość może zaślepić?
Diana przekona się o tym, gdy wpadnie w sidła bezwzględnego Patryka. Jak wiele będzie musiała przejść dziewczyna, by w końcu podjąć decyzję o wyrwaniu się z objęć szaleńca, i czy wymarzone wakacje okażą się pierwszym krokiem do uwolnienia? Diana zostanie zmuszona do podjęcia egoistycznych decyzji, by po raz pierwszy od wielu lat postawić siebie na pierwszym miejscu. Czy rodz[...]

Więcej

39,90 zł

28,83 zł

Nasze jutro - Daria Skiba | mała okładka
-28 %

Nasze jutro

Daria Skiba

Czy normalne życie po straszliwej traumie jest możliwe? Diana próbuje ze wszystkich sił. Pragnie szczęścia u boku ukochanego, jednak przeszłość nie daje o sobie zapomnieć. W ich życie wkradają się tajemnice, które wychodzą na jaw w najmniej odpowiednim momencie.
Czy Diana odnajdzie w sobie siłę, by po raz kolejny zawalczyć o lepsze jutro?
Maja, nastolatka, całym sercem pokochała taniec i... ogień! To właśni[...]

Więcej

39,00 zł

28,18 zł

Dlaczego mamo? - Daria Skiba | mała okładka
-29 %

Dlaczego mamo?

Daria Skiba

Nastoletnia ciąża zawsze jest zaskoczeniem. Tak samo było w przypadku Marleny, dla której stan błogosławiony był początkiem zmian. Całe jej życie przewróciło się dogóry nogami, kiedy ona starała się walczyć… Ile trudu wymaga wychowanie dziecka dla kogoś, kto sam nim wciąż jest? I jak wiele może znieść nastolatka, której życie nie raczyło oszczędzić? „Dlaczego, mamo?” to opowieść nie tylko o macierzyństwie, [...]

Więcej

34,90 zł

24,63 zł