Ellery Lloyd

Ellery Lloyd jest literackim pseudonimem małżeństwa Collere Lyons i Paula Vlitosa. Collere Lyons jest dziennikarką i redaktorką współpracującą z topowymi magazynami, do których można zaliczyć: „The Telegraph”, „Sunday Times” czy „Elle”. Paul Vlitos jest pisarzem, związanym z Uniwersytetem Surrey, gdzie wykłada literaturę angielską i naukę kreatywnego pisania. Jest autorem dwóch książek: „Welcome to the Working Week” i „Every day is like Sunday”. Para mieszka w Londynie razem z córką Buffy.

Ellery Lloyd – prawda o życiu influencerek


W 2022 roku ukazała się książka, wydana pod pseudonimem Ellery Lloyd o tytule „Influencerka”. Jest to powieść, pokazująca brutalną rzeczywistość mediów społecznościowych. Książka opowiada historię Emmy Jackson – młodej mamy, która dzieli się ze swoimi obserwatorami trudami macierzyństwa, bez jego upiększania. Jednak w rzeczywistości, jest to staranie zaplanowana akcja marketingowa, która ma na celu nieustanne zwiększanie zasięgu i popularności głównej bohaterki.

Cena popularności


Collete Lyons i Paul Viltos opublikowali książkę, która ma na celu obnażenie zakłamania panującego w świecie mediów społecznościowych. Powieść pt. „Influencerka” doskonale obrazuje to, jak wiele można zrobić dla popularności. Autorzy pokazują niebezpieczeństwa, jakie wiążą się z nadmiernym ujawnianiem szczegółów swojego życia prywatnego, co może doprowadzić do prawdziwej tragedii.

Lista książek: Ellery Lloyd

Influencerka - Ellery Lloyd | mała okładka
-40 %

Influencerka

Ellery Lloyd

6.6 / 10 (231 ocen)

23,79 zł 23,79 zł - najniższa cena 39,90 zł - cena detaliczna

Klub - Ellery Lloyd | mała okładka
-41 %

Klub

Ellery Lloyd

29,61 zł 29,61 zł - najniższa cena 49,90 zł - cena detaliczna