Ewelina Tyszko-Bury

Ewelina Tyszko-Bury jest osteopatką i fizjoterapeutką. Przygodę z rehabilitacją rozpoczęła w czasie studiów na AWF-ie w Warszawie. W latach 2009-2015 uczęszczała do Sutherland College of Osteopathic Medicine, gdzie studiowała osteopatię. Ewelina Tyszko-Bury jest wykładowczynią Polskiego Towarzystwa Uroginekologicznego. Publikacje autorki ukazują się w takich czasopismach medycznych, jak: „Medycyna rodzinna”, „Fizjoterapia funkcjonalna” czy „Fizjoterapia praktyczna”. Specjalizuje się w osteopatii ginekologicznej. Prywatnie szczęśliwa żona i mama. Interesuje się jazdą konną i narciarstwem.

Ewelina Tyszko-Bury – autorka książki dla kobiet


Ewelina Tyszko-Bury postanowiła wykorzystać bogate doświadczenie, które nabyła w pracy z pacjentkami i wydać książkę pt. „Ona, zdrowie, seksualność, ćwiczenia mięśni miednicy”. Współautorką publikacji jest Kamila Raczyńska-Chomyn. Ekspertki w dziedzinie zdrowia intymnego chcą zwrócić uwagę każdej czytelniczki na ważne kwestie, związane z kobiecym ciałem. Ewelina Tyszko-Bury uświadamia kobiety w zakresie ich seksualności i związanych z tym tematów.

Praktyczny poradnik dla kobiet


Publikacja pt. „Ona, zdrowie, seksualność, ćwiczenia mięśni miednicy” stanowi poradnik dotyczący zdrowia intymnego kobiet. Ewelina Tyszko-Bury na konkretnych przykładach wskazuje, jakie problemy powinny zwrócić uwagę kobiet. W książce zawarte są również ćwiczenia, których wykonywanie pozwoli na zrelaksowanie mięśni dna miednicy. Tego rodzaju ćwiczenia wpływają również na zwiększenie przyjemności w sferze intymnej. Autorka pokazuje, jak uniknąć bolesnych miesiączek i PMS.

Lista książek: Ewelina Tyszko-Bury

37,39 zł 38,49 zł - najniższa cena 54,99 zł - cena detaliczna