Gayle Forman

Gayle Forman to wielokrotnie nagradzana amerykańska autorka oraz dziennikarka, której artykuły ukazywały się w licznych gazetach, między innymi "Seventeen", "Cosmopolitan", "The Nation" i "Elle". W 2002 r. wyruszyła z mężem w roczną podróż dookoła świata. Wrażenia z tej wyprawy zawarła w swoim debiucie You Can't Get There From Here: A Year On the Fringes of a Shrinking World. W 2007 r. ukazała się jej powieść dla młodzieży Sisters In Sanity, a w 2009 bestsellerowa Zostań, jeśli kochasz. Od tamtej pory Gayle wydała cztery kolejne książki dla młodych czytelników.

Lista książek

Nie wiem, gdzie jestem - Gayle Forman | mała okładka
-43 %

Nie wiem, gdzie jestem

Gayle Forman

Nowa powieść autorki bestsellerów "Wróć, jeśli pamiętasz", "Ten jeden dzień", "Zostaw mnie".
Los splata drogi trojga obcych sobie ludzi.
Freya jest młodziutką wokalistką, stojącą na progu sławy. Straciła głos podczas nagrywania swojej debiutanckiej płyty. Harun zamierza zerwać więzi z bliskimi, żeby pozostać wiernym sobie. Nathaniel przyleciał do Nowego Jorku z jednym małym plecakiem i desperackim planem. N[...]

Więcej

38,00 zł

21,80 zł

Byłam tu - Gayle Forman | mała okładka
-20 %

Byłam tu

Gayle Forman

Ta przejmująca do głębi powieść jest historią Cody Reynolds, zmagającej się z samobójstwem najlepszej przyjaciółki. Poszukiwanie odpowiedzi na pytanie: "czemu Meg odebrała sobie życie?" rzuci Cody w wir podróży tropem przyjaciółki, która z zapyziałego miasteczka wyjechała na prestiżowe studia, ale też do granic samopoznania i na spotkanie z wielkim niebezpieczeństwem. Bohaterka będzie zmuszona zakwestionować wszystko, co dotąd uważała za pewnik. Nie tylko swoją relację z wspaniałą, charyzmatyczną Meg – ale i znaczenie takich pojęć, jak życie, miłość, śmierć i przebaczenie.

Więcej

34,90 zł

27,77 zł

Ten jeden rok

Gayle Forman

Willem stracił kontrolę nad swoim życiem. Boleśnie zraniony śmiercią ojca obawia się kolejnej miłości i kolejnej (być może) straty. Nie potrafi jednak zapomnieć dnia spędzonego w Paryżu z pewną niezwykłą dziewczyną. Czuje, że musi ją odnaleźć, chociaż nie zna nawet jej prawdziwego imienia. Mimo to będzie próbował. W najbliższym roku czeka go kilka ważnych decyzji. Czy zaryzykuje? Czy otrzyma dar od losu i spotka ponownie Allyson?

Więcej

34,90 zł

25,29 zł

Ten jeden dzień

Gayle Forman

Kolejna książka bestsellerowej autorki „Zostań, jeśli kochasz" i „Wróć, jeśli pamiętasz".
Życie Allyson jest poukładane, zaplanowane, uporządkowane. Wystarczy jednak jeden dzień, by wszystko się zmieniło…

Więcej

34,90 zł

23,15 zł

Zostań, jeśli kochasz  - Gayle  Forman | mała okładka
-36 %

Zostań, jeśli kochasz

Gayle Forman

Światowy bestseller przetłumaczony na ponad trzydzieści języków.
Mia straciła wszystko. Czy miłość pokona śmierć?
Po tragicznym wypadku, w którym zginęli jej najbliżsi, Mia trwa w stanie dziwnego zawieszenia. Musi podjąć decyzję, czy walczyć o odzyskanie przytomności, czy też poddać się i umrzeć. Próbując rozstrzygnąć ten dylemat, wspomina dotychczasowe życie.

Więcej

24,90 zł

15,87 zł

Wróć, jeśli pamiętasz  - Gayle  Forman | mała okładka
-39 %

Wróć, jeśli pamiętasz

Gayle Forman

Ciąg dalszy losów Mii i Adama, bohaterów „Zostań, jeśli kochasz”, światowego bestsellera, przetłumaczonego na ponad trzydzieści języków. Na podstawie książki powstał wzruszający film z Chloë Grace Moretz i Jamiem Blackleyem w rolach głównych.

Więcej

26,90 zł

16,36 zł

Zostaw mnie

Gayle Forman

„Zostaw mnie” to intrygująca książka o lękach, przed którymi wszyscy staramy się uciekać. Gayle Forman przedstawia nam fascynujących bohaterów – mężów, żony, przyjaciół i kochanków – którym zdarza się popełnić błąd.

Więcej

38,00 zł

27,26 zł

Zawsze stanę przy tobie

Gayle Forman

Książka bestsellerowej autorki „Zostań, jeśli kochasz” i „Wróć, jeśli pamiętasz”.
Brit jest niepokorna i czasami pakuje się w kłopoty. Mimo to nie może zrozumieć, dlaczego ojciec i macocha oddają ją do Red Rock, ośrodka terapeutycznego, gdzie rzekomo leczy się zbuntowane nastolatki. Teraz jej życie spoczywa w rękach terapeutek o niedostatecznych kwalifikacjach, twardziela Szeryfa oraz okrutnej psycholog.

Więcej

26,90 zł

17,48 zł

Zostań jeśli kochasz / Wróć jeśli pamiętasz. Pakiet

Gayle Forman

Dwie znakomite powieści Gayle Forman o potędze miłości i wyborach, których każdy z nas musi dokonać.
„Zostań, jeśli kochasz” to światowy bestseller, przetłumaczony na ponad trzydzieści języków, na którego podstawie powstał wzruszający film z Chloë Grace Moretz i Jamiem Blackleyem w rolach głównych.
„Wróć, jeśli pamiętasz” to ciąg dalszy losów Mii i Adama, bohaterów „Zostań, jeśli kochasz”.
Dwie książki w el[...]

Więcej

44,90 zł

Ten jeden dzień / Ten jeden rok. Pakiet

Gayle Forman

Dwie kolejne książki bestsellerowej autorki „Zostań, jeśli kochasz” i „Wróć, jeśli pamiętasz”.
„Ten jeden dzień” to romantyczna i wciągająca opowieść o miłości, podróży i niezwykłych przypadkach losu. „Ten jeden rok” to kontynuacja historii głównych bohaterów „Ten jeden dzień”.
Dwie książki w eleganckim pudełku to doskonały pomysł na prezent dla fanów Gayle Forman!
Gayle Forman to wielokrotnie nagradzana am[...]

Więcej

54,90 zł

35,67 zł

Zostań jeśli kochasz Wróć jeśli pamiętasz - Gayle Forman | mała okładka
-39 %

Zostań jeśli kochasz Wróć jeśli pamiętasz

Gayle Forman

Zbiorowe wydanie bestsellerowych, przetłumaczonych na ponad czterdzieści języków, książek Gayle Forman z dodatkiem – nigdy wcześniej niepublikowanym prequelem.

Zostań, jeśli kochasz
Po tragicznym wypadku, w którym zginęli jej najbliżsi, Mia trwa w stanie dziwnego zawieszenia. Musi podjąć decyzję, czy walczyć o odzyskanie przytomności, czy też poddać się i umrzeć. Próbując rozstrzygnąć ten dylemat, wspomina[...]

Więcej

44,90 zł

27,31 zł