Gayle Forman

Gayle Forman to wielokrotnie nagradzana amerykańska autorka oraz dziennikarka, której artykuły ukazywały się w licznych gazetach, między innymi "Seventeen", "Cosmopolitan", "The Nation" i "Elle". W 2002 r. wyruszyła z mężem w roczną podróż dookoła świata. Wrażenia z tej wyprawy zawarła w swoim debiucie You Can't Get There From Here: A Year On the Fringes of a Shrinking World. W 2007 r. ukazała się jej powieść dla młodzieży Sisters In Sanity, a w 2009 bestsellerowa Zostań, jeśli kochasz. Od tamtej pory Gayle wydała cztery kolejne książki dla młodych czytelników.

Lista książek

Byłam tu - Gayle Forman | mała okładka
-29 %

Byłam tu

Gayle Forman

Ta przejmująca do głębi powieść jest historią Cody Reynolds, zmagającej się z samobójstwem najlepszej przyjaciółki. Poszukiwanie odpowiedzi na pytanie: "czemu Meg odebrała sobie życie?" rzuci Cody w wir podróży tropem przyjaciółki, która z zapyziałego miasteczka wyjechała na prestiżowe studia, ale też do granic samopoznania i na spotkanie z wielkim niebezpieczeństwem. Bohaterka będzie zmuszona zakwestionować wszystko, co dotąd uważała za pewnik. Nie tylko swoją relację z wspaniałą, charyzmatyczną Meg – ale i znaczenie takich pojęć, jak życie, miłość, śmierć i przebaczenie.

Więcej

34,90 zł

24,71 zł

Ten jeden rok

Gayle Forman

Willem stracił kontrolę nad swoim życiem. Boleśnie zraniony śmiercią ojca obawia się kolejnej miłości i kolejnej (być może) straty. Nie potrafi jednak zapomnieć dnia spędzonego w Paryżu z pewną niezwykłą dziewczyną. Czuje, że musi ją odnaleźć, chociaż nie zna nawet jej prawdziwego imienia. Mimo to będzie próbował. W najbliższym roku czeka go kilka ważnych decyzji. Czy zaryzykuje? Czy otrzyma dar od losu i spotka ponownie Allyson?

Więcej

34,90 zł

22,86 zł

Ten jeden dzień

Gayle Forman

Kolejna książka bestsellerowej autorki „Zostań, jeśli kochasz" i „Wróć, jeśli pamiętasz".
Życie Allyson jest poukładane, zaplanowane, uporządkowane. Wystarczy jednak jeden dzień, by wszystko się zmieniło…

Więcej

34,90 zł

22,86 zł

Zostań, jeśli kochasz  - Gayle  Forman | mała okładka
-31 %

Zostań, jeśli kochasz

Gayle Forman

Światowy bestseller przetłumaczony na ponad trzydzieści języków.
Mia straciła wszystko. Czy miłość pokona śmierć?
Po tragicznym wypadku, w którym zginęli jej najbliżsi, Mia trwa w stanie dziwnego zawieszenia. Musi podjąć decyzję, czy walczyć o odzyskanie przytomności, czy też poddać się i umrzeć. Próbując rozstrzygnąć ten dylemat, wspomina dotychczasowe życie.

Więcej

24,90 zł

17,10 zł

Wróć, jeśli pamiętasz  - Gayle  Forman | mała okładka
-32 %

Wróć, jeśli pamiętasz

Gayle Forman

Ciąg dalszy losów Mii i Adama, bohaterów „Zostań, jeśli kochasz”, światowego bestsellera, przetłumaczonego na ponad trzydzieści języków. Na podstawie książki powstał wzruszający film z Chloë Grace Moretz i Jamiem Blackleyem w rolach głównych.

Więcej

26,90 zł

18,23 zł

Zostaw mnie

Gayle Forman

„Zostaw mnie” to intrygująca książka o lękach, przed którymi wszyscy staramy się uciekać. Gayle Forman przedstawia nam fascynujących bohaterów – mężów, żony, przyjaciół i kochanków – którym zdarza się popełnić błąd.

Więcej

38,00 zł

24,89 zł

Zawsze stanę przy tobie

Gayle Forman

Książka bestsellerowej autorki „Zostań, jeśli kochasz” i „Wróć, jeśli pamiętasz”.
Brit jest niepokorna i czasami pakuje się w kłopoty. Mimo to nie może zrozumieć, dlaczego ojciec i macocha oddają ją do Red Rock, ośrodka terapeutycznego, gdzie rzekomo leczy się zbuntowane nastolatki. Teraz jej życie spoczywa w rękach terapeutek o niedostatecznych kwalifikacjach, twardziela Szeryfa oraz okrutnej psycholog.

Więcej

26,90 zł

18,30 zł

Zostań jeśli kochasz/Wróć jeśli pamiętasz. Pakiet

Gayle Forman

Dwie znakomite powieści Gayle Forman o potędze miłości i wyborach, których każdy z nas musi dokonać.
„Zostań, jeśli kochasz” to światowy bestseller, przetłumaczony na ponad trzydzieści języków, na którego podstawie powstał wzruszający film z Chloë Grace Moretz i Jamiem Blackleyem w rolach głównych.
„Wróć, jeśli pamiętasz” to ciąg dalszy losów Mii i Adama, bohaterów „Zostań, jeśli kochasz”.
Dwie książki w el[...]

Więcej

44,90 zł

Ten jeden dzień / Ten jeden rok. Pakiet

Gayle Forman

Dwie kolejne książki bestsellerowej autorki „Zostań, jeśli kochasz” i „Wróć, jeśli pamiętasz”.
„Ten jeden dzień” to romantyczna i wciągająca opowieść o miłości, podróży i niezwykłych przypadkach losu. „Ten jeden rok” to kontynuacja historii głównych bohaterów „Ten jeden dzień”.
Dwie książki w eleganckim pudełku to doskonały pomysł na prezent dla fanów Gayle Forman!
Gayle Forman to wielokrotnie nagradzana am[...]

Więcej

54,90 zł

35,96 zł