Jane Riordan

Jane Riordan pisarka, która dorastała nad rzeką Itchen Hampshire. Obecnie mieszka w Londynie ze swoim partnerem i dwójką dzieci. Autorka książek początkowo zdobywała wiedzę w zawodzie nauczyciela, lecz jej pasja do książek doprowadziła ją do kariery w wydawnictwie. Pracowała ze znanymi postaciami. Redagowała liczne pozycje.

Jane Riordan – spotkanie z Kubusiem Puchatkiem


Dzieło Riordan „Kubuś Puchatek. Był sobie miś” to książka dla dzieci, zbiór opowiadań widzianych oczami pisarki. Pozycja została wydana w 2022 roku. Autorka stworzyła swoje dzieło z okazji 95. rocznicy powstania oryginalnej bajki o misiu łakomczuszku oraz jego przyjaźni z Krzysiem, Kłapouchym, Tygryskiem, Prosiaczkiem i innymi mieszkańcami Stumilowego Lasu. Książka autorki napisana jest w duchu opowiadań A.A. Milne’a. Tłumaczeniem zajął się Michał Rusin. Publikacja została zilustrowana przez Marka Burgessa w stylu E.H. Shepard. Piękne, przenoszące w dziecięcy, bajkowy świat ilustracje.

Książki wydane w duecie


„Minecraft. Rocznik 2020” to inne dzieło zdolnej pisarki Jane Riordan i Milton Stephani. Jest to opowieść o zespole ekspertów Minecrafta, którzy przekazują czytelnikom cenną wiedzę. Książka została wydana w 2019 roku. Ilustracje stworzył Ryan Marsh.

Lista książek: Jane Riordan

20,25 zł 20,25 zł - najniższa cena 44,99 zł - cena detaliczna

Minecraft Rocznik 2020 - Jane Riordan, Milton Stephanie | mała okładka
-28 %

Minecraft Rocznik 2020

Jane Riordan, Milton Stephanie

23,63 zł 19,70 zł - najniższa cena 32,99 zł - cena detaliczna