Joshua Weissman

Joshua Weissman urodził się w Los Angeles, w Kalifornii, w Stanach Zjednoczonych. Po ukończeniu szkoły średniej Weissman postanowił przekształcić swoją pasję do gotowania w zawód. To kuchmistrz określany jako jeden z największych talentów kulinarnych XXI wieku. Joshua Weissman uznawany jest za kulinarnego geniusza. Kuchmistrz jest osobą charyzmatyczną i niepokorną. Jako szef kuchni Weissman stworzył autorskie przepisy, zupełnie różniące się od popularnego w Stanach Zjednoczonych i Europy gotowania typu instant.

Joshua Weissman- charyzmatyczny ekspert kulinarny i autor bestselerowego poradnika


Dynamicznie rozwijająca się kariera Joshuy Weissmana rozpoczęła się od pracy jako stu szef w najlepszych restauracjach w Stanach Zjednoczonych. Szybko dostrzeżono ogromny talent Weissmana i powierzono mu stanowisko głównego szefa kuchni. Weissman od wielu lat prowadzi kanał na YouTubie. W autorskim cyklu pod tytułem „Bad Better” stara się przygotować potrawy od podstaw, bez wykorzystywania gotowych przypraw bądź też półproduktów. Celem Weissman jest rozwijanie pasji i intuicji kulinarnej przy jednoczesnym zachowaniu wiedzy o zdrowym odżywianiu się. Debiutem literackim Joshuy Weissmana jest książka pod tytułem „Kuchnia bezwzględna”.

Laureat nagród za najlepszy poradnik kulinarny


Kariera kulinarna, a także bestseller doszły Joshuy Weissmana przyniosły mu międzynarodową sławę. To ekspert kulinarny, który został wyróżniony w rankingu Top Amazon jako najpopularniejszy twórca poradnika kulinarnego. Warto wspomnieć także o sukcesie Joshuy Weissmana w organizowanych przeglądach i konkursach literackich. Poradnik kulinarny Weissmana otrzymał pierwsze miejsce w organizowanym przeglądzie New York Times Bestseller. Zdaniem Weissmana gotowanie to coś więcej niż przygotowanie posiłków, to forma sztuki i ekspresji, która odróżnia ludzi od zwierząt.

Lista książek: Joshua Weissman

Bestseller
Kuchnia bezwzględna
 - Weissman Joshua | mała okładka
-32 %

Kuchnia bezwzględna

Joshua Weissman

9.5 / 10 (2 oceny)

79,99 zł

54,39 zł