Kamil Wernicki

Kamil Wernicki jest autorem książki pt. „Ser. Dojrzewający przewodnik dla koneserów” i specjalistą od serów. Publikacja ta została wydana wraz z Caroliną Pietyrą. Jest to oryginalny poradnik dotyczący serów, który powinien nabyć każdy miłośnik tych wyśmienitych i wyjątkowych produktów. Dzięki tej książce, każda osoba będzie wiedzieć, w jaki sposób podawać sery, aby zaspokoić kubki smakowe domowników.

Kamil Wernicki – książka o serach


Publikacja pt. „Ser. Dojrzewający przewodnik dla koneserów” została wydana w 2022 roku. Czytelnik znajdzie w niej odpowiedzi na nurtujące pytania. Kamil Wernicki przybliża każdej osobie historię powstawania serów. Książka stanowi również praktyczny poradnik, zawierający wskazówki dotyczące zestawiania ze sobą poszczególnych gatunków serów, łączenia ich z winami i innymi dodatkami.

Wyjątkowe przepisy


W książce Kamila Wernickiego i Caroliny Pietyry znajduje się szczegółowy opis serów europejskich. Autorzy przekazują czytelnikom ciekawe anegdoty i historie, dotyczące różnych gatunków serów. Publikacja wzbogacona została również świetnymi przepisami na dania pochodzące z różnych zakątków świata. W potrawach tych wykorzystywane są pyszne sery.

Lista książek: Kamil Wernicki

79,99 zł

54,39 zł