Laura Martin

Laura urodziła się i wychowała na południowym wybrzeżu Anglii. Jak sama mówi, odkąd pamięta kocha książki, a jednym z jej najwcześniejszych wspomnień jest spędzanie czasu z rodziną w deszczowe niedziele właśnie przy wspólnym czytaniu książek.
Marzeniem Laury było zostać lekarzem i w 2006 roku zrealizowała to marzenie. Rozpoczęła studia medyczne w Londynie, jednak po zdobyciu dyplomu dotarło do niej, że kocha pisać!
W roku 2012 Laura rozpoczęła swoją przygodę z romansem i odkryła w sobie duszę romantyczki! Teraz, gdy tylko nie pracuje w szpitalu zajmuje się pisaniem, które jest dla niej formą rozrywki

Lista książek

Wyjątkowa debiutantka

Laura Martin

Lord Alexander Whitemore, markiz Essex, po rozstaniu z narzeczoną obiecał sobie, że nigdy więcej nie pozwoli zranić się kobiecie. Ograniczył kontakty towarzyskie i przestał odwiedzać Londyn. Przeniósł się na stałe do rodowego majątku i poświęcił swojej jedynej pasji – hodowli koni.
Wolny czas spędza z siostrą, Georginą, która nieustannie próbuje go swatać. Alex nie jest jednak zainteresowany debiutantkami, [...]

Więcej

14,99 zł

11,36 zł

Guwernantka szejka

Laura Martin

Rachel Talbot całe życie marzyła o podróżach do dalekich krajów i poznawaniu obcych kultur. Kiedy ukończyła elitarną szkołę dla guwernantek, zyskała szansę na spełnienie tych marzeń. Pierwsza propozycja pracy przyszła od szejka Malika, który niedawno stracił żonę. Szejk kształcił się w Anglii i chciał, aby jego dzieci także odebrały angielskie wykształcenie.

Rachel bez zastanowienia przyjmuje propozycję i [...]

Więcej

14,99 zł

Wybranka lorda Huntera

Laura Martin

Rosa Rothwell pochodzi z angielsko-włoskiej rodziny, która bardzo ceni tradycyjne wartości. Kiedy okazuje się, że wdała się w romans i zaszła w ciążę, zostaje odesłana do włoskich krewnych. Ze względu na temperament Rosa trzymana jest w zamknięciu. Ma doczekać rozwiązania, oddać dziecko i powrócić do Anglii.
Panna Rothwell nie zamierza jednak poddać się woli krewnych i wkrótce ucieka. Po drodze spotyka sir [...]

Więcej

14,99 zł