Magdalena Pyznar

Magdalena Pyznar urodziła się w 1991 roku w Knurowie, gdzie ukończyła Zespół Szkół imienia Ignacego Jana Paderewskiego. Przeprowadzka do Warszawy okazała się punktem zwrotnym w jej życiu i późniejszej karierze zawodowej. Pyznar uznała, że stolica Polski to miejsce, w którym może rozwinąć swoje pasje, a także skupić się na realizowaniu planów zawodowych. Z wykształcenia Pyznar jest licencjonowanym dietetykiem i trenerem personalnym. Od najmłodszych lat Pyznar trenowała także taniec towarzyski i hip-hop. Obecnie jest instruktorem, wykładającym w akademii tańca towarzyskiego i współczesnego.

Magdalena Pyznar – powieść o trudach bycia modelką


W dorobku literackim Magdaleny Pyznar znajduje się książka pod tytułem „60”. To opowieść o Walerii, pięknej, utalentowanej rosyjskiej modelce, która została finalistką znanego na całym świecie programu Models on. Po sukcesie Walerija przenosi się do Warszawy, gdzie zaczyna prowadzić bujne życie towarzyskie, obfitujące w suto zakrapiane imprezy. Historia przedstawiona przez Magdalenę Pyznar pokazuje świat modelingu, w którym pojawiają się narkotyki, alkohol, a także trudne wybory pomiędzy karierą, a życiem prywatnym.

Gwiazda Warsaw Shore


Pyznar zyskała popularność, dzięki występowi w reality show Warsaw Shore. Oprócz tego, prowadziła ona program MTV Polska. Pyznar udziela się w mediach społecznościowych. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie publikuje treści dotyczące jej pracy zawodowej, a także działalności artystycznej. Występ w 12 seriach Warsaw Shore w latach 2015-2017, pozwolił Pyznar zaistnieć jako celebrytce i podbić rynek show-biznesu. Konto na Instagramie pod nazwą@magda pyznar ma prawie 235 tyś. followersów.

Lista książek: Magdalena Pyznar

Tylko na znak.com.pl
60 - Magdalena Pyznar | mała okładka
-25 %

60

Magdalena Pyznar

7.5 / 10 (47 ocen)

49,99 zł

37,49 zł