Michael D. O’Brien

Michael D. O'Brien (ur. w 1948 r. w Ottawie) mieszka w Kanadzie, jest pisarzem, malarzem i dziennikarzem. Oprócz Domu Sophii, w którym wykazał się świetną znajomością polskiej historii i kultury, napisał kilka innych bestsellerowych powieści: Ojciec Eliasz, Dziennik zarazy, Zaćmienie Słońca i Krzyk kamienia. Prawa do nich sprzedano do wielu krajów, jego książki ukażą się również w Polsce.
Więcej na: studiObrien.com

Lista książek

Dziennik zarazy

Michael D. O’Brien

Czasem słowa mogą mieć skutki, o których nam się nie śniło. Nathaniel Delaney zawsze chciał decydować o swoim życiu i nie uginać się pod presją otoczenia. Jego pasją jest dziennikarstwo, wydaje gazetę w małym kanadyjskim miasteczku, a w swoich artykułach

Więcej

32,90 zł

22,37 zł

Dom Sophii

Michael D. O’Brien

Gdy jeden dobry uczynek nadaje sens całemu życiu. Paweł Tarnowski od zawsze szukał swojego miejsca na świecie. Wyjechał do Francji, chciał zostać malarzem, niestety w pogoni za marzeniami stracił nadzieję i pieniądze. Po powrocie do kraju odziedziczył Dom Sophii, małą księgarnię w sercu warszawskiej Starówki. Magiczna rzeczywistość ukryta pomiędzy rzędami książek szybko stała się dla niego bezpiecznym azylem.

Więcej

39,90 zł

26,99 zł