Paulina Ihnatowicz

Paulina Ihnatowicz, po ukończeniu szkoły średniej, rozpoczęła studia licencjackie i magisterskie na kierunku dietetyka w Collegium Medicum UMK Bydgoszcz. Obecnie jest doktorantką w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Ihnatowicz jest z wykształcenia dietetykiem, ze specjalnością dietetyka Kliniczna i Sportowa.

Paulina Ihnatowicz - poradniki o zdrowym odżywianiu


Ihnatowicz interesuje się autoimmunologią i stara się walczyć z chorobą Hashimoto. Dlatego też stworzyła szereg kursów, szkoleń i e-booków, poświęconych temu schorzeniu oraz leczeniu, nie tylko Hashimoto, ale także SIBO. Ihnatowicz jest autorką kursu „SIBO- od A do Z”, a także „Diety lekkostrawnej + zalecenia i wskazówki”. Ponadto wydała także „Dietę laktowegetariańską przy niedoczynności tarczycy i chorobie Hashimoto – wersja jesień/ zima”.

Projekty i współpraca


Paulina Ihnatowicz zajmuje się opracowywaniem planów dietetycznych dla osób z pierwszych stron gazet. Współpracowała również z wybitnymi sportowcami, między innymi z Adamem Małyszem. Do grona jej klientów zaliczana jest także Julia Wieniawa, Zofia Zborowska, Maja Bohosiewicz i Karolina Pisarek. Ihnatowicz współpracuje z klubami sportowymi, między innymi Football Academy i ProTC. Ihnatowicz uczestniczy w wojewódzkim programie zapobiegania niedożywieniu, nadwadze i otyłości u dzieci klas 1-3.

Lista książek: Paulina Ihnatowicz

48,99 zł 48,99 zł - najniższa cena 69,99 zł - cena detaliczna

39,90 zł 39,90 zł - najniższa cena 39,90 zł - cena detaliczna

25,12 zł 25,19 zł - najniższa cena 39,90 zł - cena detaliczna

44,90 zł 44,90 zł - najniższa cena 44,90 zł - cena detaliczna