Rukmini Iyer

Rukmini Lyer jest autorką książek i przepisów kucharskich. Z wykształcenia prawniczka. Obecnie mieszka w Londynie ze swoim partnerem i psem rasy border collie. Prywatnie interesuje się ogrodnictwem i projektowaniem wnętrz. Współpracuje z takimi magazynami jak „The Guardian”, „Waitrose” i „Fortnum and Mason”. Rukimi Lyer wspiera organizacje charytatywne działające na rzecz ochrony praw kobiet.

Rukmini Lyer – autorka książek kulinarnych


Rukimi Lyer jest autorką serii The Roasting Tin, która stała się międzynarodowym bestsellerem. Na serię składają się trzy książki pt. „The Roasting Tin: The Green Roasting Tin”, „The Quick Roasting Tin” i „The Roasting Tin Around the World”. Książki Rukimi Lyer sprzedały się w ponad milionie egzemplarzy. W swojej najnowszej książce pt. Green Barbecue, autorka prezentuje przepisy kuchni wegetariańskiej i wegańskiej.

Proste przepisy kulinarne


Rukimi Lyer chce pokazać swoim czytelnikom, że gotowanie może być zdrowe, proste i przyjemne. Przepisy zawarte w wydanych przez nią książkach kucharskich nie są skomplikowane. Inspiracją do napisania książek kulinarnych były codzienne doświadczenia Rukimi Lyer. Pracując jako prawniczka, autorka starała się spędzać jak najmniej czasu w kuchni, a jednocześnie przygotowywać zdrowe i treściwe posiłki. Swoimi doświadczeniami postanowiła podzielić się z czytelnikami na całym świecie.

Lista książek: Rukmini Iyer

49,99 zł

33,99 zł