Sophie Mort

Sophie Mort jest wszystkim dobrze znana jest pod pseudonimem Dr Soph. Psychoterapeutka ma licencjat z psychologii oraz tytuł magistra neurobiologii i doktora z psychologii klinicznej. Autorka książki „Czułość. Poradnik pozytywnego egoizmu” jest jednym z niewielu specjalistów, którzy swoją wiedzę i doświadczenie rozpowszechniają nie tylko w gabinecie, ale także poza nim.

Sophie Mort – zacznij cieszyć się każdym dniem


„Czułość. Poradnik pozytywnego egoizmu” to pierwsza książka psychoterapeutki. Dzieli się ona w niej wskazówkami, jak radzić sobie w życiu. Nie trzeba być perfekcyjnym, by cieszyć się dniem codziennym. Dr Soph jest ekspertką w zespole, który rozwija aplikację do ćwiczeń uważności Happy Not Perfect. Autorka udziela się również na łamach magazynu „Vice Magazine”, „Girlboss”, „Psych Central” oraz „Teen Vogue”. 

Internetowa pomoc


W 2018 roku Sophie Mort rozpoczęła swoją działalność w internecie. Pomaga mieszkańcom Wielkiej Brytanii stanąć na równe nogi oraz przeciwstawić się trudnościom dnia codziennego. Sieć wspiera autorkę poradnika, umożliwiając jej dotarcie do większej liczby ludzi. Autorka książki pomogła już tysiącom pacjentów i wciąż zyskuje nowych zwolenników. Prowadzi prywatną terapię i coaching online. Terapeutka założyła swoją klinikę dr Soph.

Lista książek: Sophie Mort

25,80 zł 25,51 zł - najniższa cena 44,99 zł - cena detaliczna

Nowość

30,42 zł 29,03 zł - najniższa cena 49,99 zł - cena detaliczna