Osadnicy z Catanu - gra planszowa - Klaus Teuber  | okładka

Osadnicy z Catanu - gra planszowa Klaus Teuber

EAN: 5907506208501
Cena katalogowa: 119,90 zł

119,90 zł

Produkt niedostępny

Opis

Zostań władcą Catanu!

Catan - dziewicza wyspa, którą odkryliście razem z przyjaciółmi. Jesteście jej pierwszymi mieszkańcami. Zakładacie najpierw osady i budujecie pierwsze drogi. Wymieniacie się surowcami, rozwijacie osady do miast. Czasami brakuje wam gliny, innym razem rudy. Handel otwiera nowe możliwości dla was, ale także dla waszych rywali. Po pewnym czasie na wyspie zaczyna brakować miejsca – wtedy też rozpoczyna się walka o ziemię, surowce i władzę. W końcu jasnym będzie to, że tylko jeden z graczy może być władcą Catanu. Kto będzie najlepszym z osadników?

Od kilkunatu lat gra Klausa Teubera cieszy się nieustającą popularnością wśród milionów graczy na całym świecie. Liczba miłośników tej gry rośnie każdego dnia!
Oto najnowsze wydanie gry planszowej „Osadnicy z Catanu“ zawierające plastikowe elementy przedstawiające drogi, osady i miasta.

UWAGA! Dodatki i rozszerzenia z drewnianymi elementami nie pasują do „Osadników z Catanu” w wersji z elementami plastikowymi!

Zawartość pudełka:
19 sześciokątnych żetonów do budowy wyspy
6 żetonów ramek
4 karty "koszty budowy"
2 karty specjalne
120 kart surowców/rozwoju
18 żetonów z cyframi
60 dróg
20 osad
16 miast
1 pionek złodzieja
2 kostki
Instrukcja
Almanach

Galeria

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

"Planszoholicy" polecają

2015-12-17
Zbieranie surowców, budowanie osad, łączenie miast traktami, paranie się handlem - tak w skrócie można opisać rozgrywkę „Osadników z Catatanu". Ta prosta strategia, skradła serca milionów graczy i od daty wydania w 1995 roku sprzedała się w 22 milionach egzemplarzy na całym świecie!

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.