Jesienne zauroczenie - Lisa Kleypas | okładka
Prószyński Media

Jesienne zauroczenie Lisa Kleypas

Oprawa miękka
Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2016-07-21

ISBN: 978-83-806-9412-5
EAN: 9788380694125
Tytuł oryginalny: Secrets of a Summer Night
Liczba stron: 392
Wydawnictwo: Prószyński Media
Format: 125x195mm
Cena katalogowa: 36,00 zł
Tłumaczenie: Agnieszka Myśliwy
Rok wydania: 2016

36,00 zł 24,11 zł

Produkt niedostępny

Opis

Druga część bestsellerowego cyklu "Wallflowers".

Druga część bestsellerowego cyklu Wallflowers.
Piękna i śmiała Lillian Bowman szybko zrozumiała, że swoją niezależną amerykańską naturą nie podbije serc londyńskiego towarzystwa. Największą dezaprobatę okazuje jej nieznośny, snobistyczny i zadufany w sobie lord Marcus Westcliff, najlepsza partia w Anglii.
Ku zdumieniu obojga pewnego dnia Marcus – z narażeniem reputacji – porywa dziewczynę w ramiona. Lillian ogarnia obezwładniająca namiętność do mężczyzny, którego nawet nie darzy sympatią. Czas staje w miejscu… jakby zostali na świecie sami. Na szczęście obywa się bez świadków!
Marcus w pełni panuje nad swoimi emocjami, jest uważany za uosobienie zdrowego rozsądku i stabilności, lecz z Lillian każdy dotyk to wyrafinowana tortura, a każdy gest to pokusa. Czy lord może pojąć za żonę kobietę tak… rażąco nieodpowiednią?
Kleypas zręcznie opisuje romantyczne napięcia między bohaterami, jak również konflikty i problemy w erze wiktoriańskiej. To wspaniały romans.
„Publishers Weekly” Lisa Kleypas (ur. 1964) – bestsellerowa amerykańska pisarka, laureatka nagrody RITA, autorka licznych współczesnych i historycznych romansów, które mają swoje wierne czytelniczki na całym świecie. Autorka mieszka w stanie Waszyngton wraz z mężem i dwójką dzieci.
W nowym cyklu Lisy Kleypas ukazały się już "Sekrety letniej nocy”. W przygotowaniu są kolejne tomy: "Zimowy ślub” i "Wiosna pełna tajemnic”.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Arystokratyczny romans

2016-07-29
Lisa Kleypas to amerykańska, bestsellerowa pisarska. Autorka w swojej twórczości najczęściej tworzy powieści romantyczne. Są to romanse współczesne oraz historyczne. W Polsce ukazało się kilka serii jej autorstwa. Wśród nich znajdziemy cykle historyczne „Bow Street" „Capital Theatre" oraz „Rodzina Hathaway" i „Wallflowers", czy bardziej współczesna „Zatoka Friday".

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.