Hanna Lis

Hanna Lis jest córką Waldemara i Aleksandry Kedaj, dwójki dziennikarzy. Urodziła się w 1970 roku, w Warszawie. W latach 1974-1980 mieszkała w Rzymie. Uczęszczała do Liceum im. Stefana batorego w Warszawie. Ma dyplom z italianistyki, którą ukończyła na Uniwersytecie Warszawskim. Biegle mówi po angielsku, włosku i szwedzku oraz w pewnym stopniu w języku francuskim .

Jej kariera dziennikarska rozpoczęła się w 1993 roku, kiedy zaczęła prowadzic program Teleexpress na kanale TVP1. W 2003 została prowadzącą i wydawcą Dziennika w TV4 orz przez rok kierowałą zespołem redakcyjnym. W latach 2004-2007 prowadziła Wydarzenia na antenie Polsatu. Nastepnie przez kilka lat ponowanie związała się z Telewizją Polską. We wrześniu 2016 roku w TVN Style emitowano program "Bez Planu", którego była gospodynią. Od marca 2018 prowadzi talk-show "Między słowami".

Lista książek

Mój świat na talerzu - Hanna Lis | mała okładka
-43 %

Mój świat na talerzu

Hanna Lis

Hanna Lis doskonale znana wszystkim dziennikarka, tym razem zaserwuje dawkę informacji na temat przepisów z całego świata. Makarony, tosty, jajka czy steki - to tym przepełniona jest książka, która niemal rozpuszcza się w placach czytelników, którzy mają okazję zapoznać się aż z 80 przepisami, po których w mgnieniu oka nie będzie śladu na talerzu.

Więcej

54,90 zł

31,50 zł