Jarosław Kamiński

Jarosław Kamiński jest scenarzystą, dramaturgiem, pisarzem oraz publicystą. Jest on autorem takich sztuk jak Wyrzeczenie(2007) czy Lustra(2009). Opublikował on dwa tomiki poezji Pod Murami(1998) oraz Czarna Ikona (2002). Napisał on takie książki jak Tylko Lola , Psy pożrą ciało Jezbel czy Rozwiązła.

Lista książek

Wiwarium

Jarosław Kamiński

Jeden dzień, jeden rok, jedno życie – historia wychodzenia z kryzysu egzystencjalnego Brunona Winnickiego – młodego profesora politologii na Uniwersytecie Warszawskim, odnoszącego naukowe i zawodowe sukcesy, popularnego w mediach, dzięki ciętemu językowi i błyskotliwym obserwacjom; ale również rozwodnika, który nie może dotrzeć do swojej dorastającej córki, ani po latach konfliktów porozumieć się z własnym [...]

Więcej

39,99 zł

25,81 zł

Psy pożrą ciało Jezebel - Jarosław Kamiński  | mała okładka
-28 %

Psy pożrą ciało Jezebel

Jarosław Kamiński

Powieść autora książki Tylko Lola – uznanej przez tygodnik „Polityka” za najlepszą polską powieść roku 2017 – oraz świetnie przyjętej Rozwiązłej.

Więcej

42,99 zł

31,14 zł

Tylko Lola - Jarosław Kamiński | mała okładka
-20 %

Tylko Lola

Jarosław Kamiński

Są oskarżenia, przed którymi nie można się obronić
Polska, końcówka lat 60. Nina Molska rozpoczyna pracę w TVP. Jej przełożoną zostaje żarliwa ideolożka i aparatczyk, Lidia Kowal. Między kobietami szybko pojawia się niepokojące napięcie, dotyczące nie tylko kwestii ideologicznych, ale nieżyjącej już, tajemniczej Loli, ciotki Niny, z którą Lidia pozostawała kiedyś w bliskich kontaktach. Gdy partia komunistyc[...]

Więcej

39,99 zł

32,19 zł

Rozwiązła - Jarosław Kamiński | mała okładka
-28 %

Rozwiązła

Jarosław Kamiński

Dobiegająca czterdziestki Zofia Rogala, pracująca w filmie i reklamie wizażystka, atrakcyjna kobieta „po przejściach", nawiązuje romans z młodszym o osiemnaście lat Adamem Zarembą, studentem warszawskiej ASP. Decydują się zamieszkać razem, jednak Adam ukrywa swój związek przed rodziną. Zofia nie musi niczego ukrywać - wychowała się w domu dziecka, nigdy też nie zgłębiała tajemnicy własnej tożsamości.
Nadcho[...]

Więcej

44,99 zł

32,19 zł