Jonny Thomson

Jonny Thomson – żyjący współcześnie filozof, autor oraz wykładowca uniwersytecki. Jonny Thomson całą karierę naukową zadedykował studiom filozoficznym. yWkłada filozofię na Uniwersytecie Oksfordzkim. Swoją pasją do filozofii od lat zaraża studentów, przedstawiając zawiłe, filozoficzne rozmyślania we współczesny, łatwy dla odbiorcy sposób.

Jonny Thomson – Filozofia dla zabieganych


Debiutancka książka, jaką wydał Jonny Thomson – „Filozofia dla zabieganych. Mała książeczka o wielkich ideach” odniosła olbrzymi sukces wydawniczy. Opublikowana w 2021 roku pozycja książkowa, szybko podbiła rankingi sprzedaży. W publikacji „Filozofia dla zabieganych. Mała książeczka o wielkich ideach” Jonny Thomson przedstawia przemyślenia najwybitniejszych filozofów i myślicieli, od czasów starożytnych po współczesne. Przystępnie opracowana treść, wzbogacona niewielkimi piktogramami sprawia, że filozofia w wydaniu Jonnego Thomsona jest przyjemna, ciekawa i łatwa w odbiorze. Autor podzielił swoje dzieło na krótkie mini rozdziały, w których przedstawia najważniejsze kwestie i życiowe dylematy słynnych, światowych filozofów.

Mini Philosophy


Jonny Thomson swoją wiedzą i twórczością dzieli się również w Internecie. Prowadzony przez niego profil na serwisie Instagram „Mini Philosophy” jest inspirowany jego rozmowami ze studentami oraz filozoficznymi przemyśleniami. Za pomocą minimalistycznych grafik, publikowanych na profilu „Mini Philosophy”, Jonny Thomson wyjaśnia zawiłe, filozoficzne dylematy. Prostota publikowanych grafik sprawia, że filozofia w wydaniu Jonnego Thomsona jest zrozumiała, przystępna i łatwa dla młodych odbiorców. Dzięki wykorzystaniu popularnego serwisu Instagram, filozofia w wydaniu Jonnego Thomsona nabiera współczesnego charakteru oraz dociera do młodego grona adresatów.

Lista książek: Jonny Thomson

Filozofia dla zabieganych
 - Jonny Thomson | mała okładka
-28 %

Filozofia dla zabieganych

Jonny Thomson

7.5 / 10 (532 ocen)

32,55 zł 32,55 zł - najniższa cena 44,99 zł - cena detaliczna

36,17 zł 37,49 zł - najniższa cena 49,99 zł - cena detaliczna