Lincold Child

Urodzony 1957 roku w Westport w stanie Connecticut. Pisarz amerykański, twórca horrorów i powieści sensacyjnych. Część z nich napisał z Douglasem Prestonem.

Lista książek

Karmazynowy brzeg - Preston Douglas, Child Lincoln | mała okładka
-40 %

Karmazynowy brzeg

Preston Douglas, Child Lincoln

Błaha sprawa kradzieży win prowadzi Pendergasta i Constance do nadmorskiej miejscowości Exmouth. Wygląda to bardziej na urlop nad morzem niż na ciężkie federalne śledztwo, ale... szybko okazuje się, że kradzież win to raczej zasłona dymna, a złodzieje mieli na oku zupełnie inny łup. W piwnicznej wnęce znajdował się ludzki szkielet i to on był właściwym celem kradzieży. Dlaczego ktoś miałby kraść stare i zap[...]

Więcej

39,99 zł

23,87 zł

Obsydianowa komnata - Preston Douglas, Child Lincoln | mała okładka
-40 %

Obsydianowa komnata

Preston Douglas, Child Lincoln

Najnowsza część kultowej serii o agencie specjalnym FBI Aloysiusie Pendergaście, w znakomitym tłumaczeniu Jana Kraśki.
Agent specjalny FBI A. X. L. Pendergast nie powrócił z ostatniej misji z Exmouth. Nikt nie wie, co się z nim stało, prawdopodobnie nie żyje. Zrozpaczona Constance, jego podopieczna, zaszywa się w tunelach i lochach ciągnących się pod nowojorską siedzibą Pendergasta.
Pilnuje jej Proctor, jeg[...]

Więcej

39,99 zł

23,87 zł

Karmazynowy brzeg

Preston Douglas, Child Lincold

Z pozoru prosta prywatna sprawa okazuje się być bardziej skomplikowana i złowieszcza niż mógł się spodziewać agent specjalny A. X. L. Pendergast.
Pendergast, wspólnie ze swoją podopieczną Constance Greene, udaje się do nadmorskiej wioski Exmouth, Massachusetts, by przeprowadzić dochodzenie w sprawie kradzieży bezcennej kolekcji wina. Jednak wewnątrz piwniczki na wino agent odnajduje coś znacznie bardziej ni[...]

Więcej

39,90 zł

25,36 zł