Melissa Darwood

Melissa Darwood to preudonim artystyczny polskiej autorki powieści. W swojej twórczości posługuje się pseudonimem, aby zatrzeć granicę między fikcją literacką a rzeczywistością. Autorka wychowała się w małym, zalesionym miasteczku w środkowej Polsce. Bliskość natury ukształtowała ją, a jej książki przybliżają nam jej miłość do przyrody. Pisze dla czytelniczek młodych duchem, które poszukują w książkach romantycznych uczuć, intensywnych emocji, bohaterów, którzy na długo pozostają w pamięci i tajemnic ze świata fantastyki.

Lista książek

Wysłannicy Tom 1 Larista - Melissa Darwood | mała okładka
-43 %

Wysłannicy Tom 1 Larista

Melissa Darwood

Pierwszy tom nieziemskiej serii pełnej miłości!
Larysa przez całe swoje życie marzyła o miłości od pierwszego wejrzenia. I to takiej, która nigdy nie przeminie. Kiedy na swojej drodze spotyka Gabriela, tajemniczego Nieznajomego z sennego koszmaru, jeszcze nie wie, że jej dotychczasowe życie się skończyło. Zarówno on, jak i niedawno poznany Daniel, mają plany względem dziewczyny. Jednak tylko jeden z nich ma[...]

Więcej

34,90 zł

20,03 zł

Nowość
Mój szef. Mój AS - Melissa Darwood | mała okładka
-25 %

Mój szef. Mój AS

Melissa Darwood

Kontynuacja bestsellerowej komedii romantycznej Mój szef, którą pokochały tysiące kobiet. Gorące sceny, humor i bohaterowie, których nie da się zapomnieć.

I oto jestem. Punkt ósma. W poniedziałek po świąteczno-noworocznej przerwie. Siostra Maria odziana w habit – gotowa duchem i ciałem na posługę.

Ludzie patrzą na mnie, jakbym faktycznie dostąpiła objawienia pańskiego i wstąpiła do klasztoru. Przykro mi [...]

Więcej

39,99 zł

29,99 zł

Schizis - Melissa Darwood | mała okładka
-36 %

Schizis

Melissa Darwood

Marcja nie jest zwykłą nastolatką. Choroby, z którymi zmaga się od dzieciństwa, sprawiły, że musiała dojrzeć zbyt szybko i zyskać bolesną świadomość własnych ograniczeń. Na swoim kanale na Youtubie opowiada o marzeniach o normalnym życiu – bez dręczących wizji, szpitali i trudnych relacji z rodziną. Na szczęście jest jeszcze Kofi, jedyny jasny punkt w życiu Marcji: oddany przyjaciel, dzięki któremu dziewczy[...]

Więcej

34,90 zł

22,44 zł

Cedyno. Wysłannicy. Tom 3 - Melissa Darwood | mała okładka
-43 %

Cedyno. Wysłannicy. Tom 3

Melissa Darwood

Niesamowita historia, w której miłość silniejsza jest od śmierci.

Odkąd Zuza wróciła z mrocznej Guerry nie może przestać myśleć o duszach, które tam cierpią. W jej myślach pojawia się również Bjor, który rzuca cień na jej związek z Patrykiem. Larysa i Gabriel mogą w końcu założyć rodzinę. Przez schronisko, które kupują w ich życiu pojawia się wiele nowych osób, w tym nowo zrodzona Guardianka Lea, z którą szybko się zaprzyjaźniają.

Więcej

34,90 zł

20,03 zł

Wysłannicy Tom 2 Guerra - Melissa Darwood | mała okładka
-43 %

Wysłannicy Tom 2 Guerra

Melissa Darwood

Drugi tom serii Wysłannicy
Zuza czuje się bardzo osamotniona od kiedy jej najlepsza przyjaciółka została Guardianką, a chłopak się od niej oddalił. Z dawnego życia została jej tylko muzyka, dzięki której może być sobą.
Podczas jednego z koncertów ktoś strzela do Zuzy. Patryk w ostatniej chwili zasłania dziewczynę swoim ciałem, ratując jej życie. Łamie w ten sposób jedno z najważniejszych praw Guardianów i z[...]

Więcej

34,90 zł

20,03 zł

Pryncypium - Melissa Darwood | mała okładka
-42 %

Pryncypium

Melissa Darwood

Jak masz na imię? – słyszymy setki razy w życiu.

Imię towarzyszy nam od narodzin aż po kres naszych dni. Czy jednak mamy świadomość, że imię może nas definiować, wpływać na to, jacy jesteśmy? Czy kierują nami impulsy ciała (Lokum), odruchy psychiki (Ipsum), czy też może tajemnicze, odwieczne Nomen – imię?

Zoltan jest potężnym członkiem starożytnej tajnej organizacji, stojącej na straży praw Pryncypium i s[...]

Więcej

34,99 zł

20,36 zł

Luonto

Melissa Darwood

Podczas trzęsienia ziemi siedemnastoletnia Chloris zostaje uratowana przez monstrualne ptaszysko. Orzeł jest Homanilem - dwudziestoletnim chłopakiem o imieniu Gratus. Zabiera dziewczynę do Luonto - osady, będącej odpowiednikiem biblijnej arki. Homanile żyją pod ludzką postacią, lecz gdy do głosu dochodzą silne emocje, ulegają przemianie w zwierzęta.
Między Chloris a Gratusem rodzi się zakazane uczucie. Jaką[...]

Więcej

39,90 zł

26,15 zł

Tryjon - Melissa Darwood | mała okładka
-32 %

Tryjon

Melissa Darwood

Jak udowodnisz swoją niewinność, jeśli nie pamiętasz ostatnich pięciu lat?
"Nic nie ochroni nas przed bólem wspomnień. Sami musimy się z nim uporać".
Mila jest inna niż wszyscy. Często traci świadomość, przebywa w jednym miejscu, by po kilku godzinach znaleźć się w zupełnie innym. Pewnego dnia budzi się w zaświatach, zwanych Tryjonem. Dowiaduje się, że nie żyje, a przed śmiercią dopuściła się zbrodni.
Czy z[...]

Więcej

34,90 zł

23,59 zł

Gordian Tom I Grzech - Melissa Darwood | mała okładka
-40 %

Gordian Tom I Grzech

Melissa Darwood

"Pikantna. Mroczna. Mocno erotyczna powieść.
Gordian zawsze stawia na swoim. Jest trenerem sztuk walki, studentem inżynierii, mężczyzną, któremu nie oprze się żadna dziewczyna. Z wyjątkiem nowo poznanej, przybranej siostry – Kiry, której zdobycie stanowi dla niego nie lada wyzwanie.
Gordian skrywa mroczne tajemnice. Zbrodnia, której się dopuścił trawi go od środka. Seks wydaje się być najlepszym sposobem [...]

Więcej

39,90 zł

23,82 zł

Gordian Tom 2 Kara - Melissa Darwood | mała okładka
-40 %

Gordian Tom 2 Kara

Melissa Darwood

Kontynuacja bestsellerowej powieści „GORDIAN. GRZECH”, której finał pozostawił wiele pytań bez odpowiedzi.
Czy bohaterom uda się pokonać przeciwności losu? Czy jest im pisana wspólna przyszłość?
Relacja Kiry i Gordiana ewoluuje – uczucie rodzi się stopniowo, pożądanie zaczyna brać górę nad rozumem. Jednak życie bywa zaskakujące, a los przewrotny. Sprawy się komplikują, wspomnienia z przeszłości wychodzą[...]

Więcej

35,90 zł

21,42 zł

Mój szef - Melissa Darwood | mała okładka
-25 %

Mój szef

Melissa Darwood

Cięte riposty, skrywane pożądanie, namiętny seks.
Romans biurowy, który rozpali Twoje zmysły, rozmiękczy serce i rozbawi do łez.

Mówi się, że nie szata zdobi człowieka, a jednak spora grupa kobiet z mojego działu ma odmienne zdanie. Uważają, że mój szef wygląda niczym senne, mokre marzenie. Fakt, jest wkurzająco przystojny i irytująco inteligentny, do tego zawsze zjawia się w firmie w nienagannie skrojonym[...]

Więcej

39,99 zł

29,84 zł