Wioletta Wójcik

Wioletta Wójcik jest polską blogerką kulinarną, publicystką oraz pisarką. Prowadzi swojego autorskiego bloga, na którym publikuje liczne, sprawdzone wielopokoleniowo przepisy. Ta niezwykła osobowość gotuje od dziecka. Uczyła się od największych ekspertek od zapomnianych informacji, czyli babci, cioci, które pomogły jej zebrać całą wiedzę.

Wioletta Wójcik i jej książka kucharska


Wioletta Wójcik od sześciu lat dzieli się ze swoimi czytelnikami licznymi przepisami, które są niezwykle proste i uniwersalne, aby jak największe grono czytelników mogło się cieszyć nową wersją ulubionych potraw albo próbować czegoś nowego. Jej profil na Facebooku obserwuje 350 tysięcy widzów. Książka zawiera 120 przepisów, które stanowią zebrane, najbardziej popularne pozycje z bloga Kulinarna Wiola.

Blog oraz aktywnie prowadzony profil na Facebooku


Kulinarna Wiola to nie tylko blog - to także aktywnie działający fanpage. Wioletta Wójcik kładzie ogromny nacisk na utrzymanie pozytywnych relacji z czytelnikami. Pozostaje także w nieustannym, dobrym kontakcie z czytelniami. Obserwujący chwalą przepisy Wioletty za prostą i transparentną formę oraz uniwersalność – można je przyrządzać niezależnie od sytuacji.

Lista książek: Wioletta Wójcik

34,99 zł

20,63 zł