She Drives Me Crazy
 - Kelly Quindlen | okładka
Oprawa miękka
Wydanie: Pierwsze
EAN: 9788382661170
Liczba stron: 320
Wydawnictwo: Jaguar
Format: 135x200mm
Cena detaliczna: 42,90 zł
Rok wydania: 2022

24,86 zł

24,86 zł - najniższa cena z 30 dni przed obniżką

42,90 zł - cena detaliczna

Zamówienie wyślemy 2024-02-25
Darmowa dostawa!
Darmowa dostawa!

Kup w pakiecie

Kupuj więcej i oszczędzaj

+
=

55,86 zł

59,85 zł - najniższa cena z 30 dni przed obniżką

92,89 zł - cena detaliczna

Do koszyka
+
=

59,86 zł

63,35 zł - najniższa cena z 30 dni przed obniżką

97,89 zł - cena detaliczna

Do koszyka
+
=

55,86 zł

59,85 zł - najniższa cena z 30 dni przed obniżką

92,89 zł - cena detaliczna

Do koszyka

Opis

Dziewczyna spotyka dziewczynę i ... chociaż się nie cierpią, powszechnie wiadomo, że od miłości do nienawiści tylko jeden krok.

Po krępującej porażce w meczu koszykówki przeciwko drużynie swojej byłej dziewczyny, siedemnastoletnia Scottie sądzi, że najgorsze już się stało. Niespodzianka! Ledwie chwilę później udaje się jej wjechać w zderzak samochodu należącego do jej szkolnej nemezis, równie pięknej, co wrednej czirliderki, Irene Abraham.

Dziewczyny łączy trudna przeszłość oraz nieskrywana wzajemna niechęć. Ostatnim, o czym marzą, są wspólne podróże do szkoły… A jednak zostają do nich zmuszone. Samochód Irene ląduje w warsztacie, Scottie nie ma więc innego wyjścia niż robić za taksówkę. Przynajmniej tak to widzą matki nastolatek.

Sytuacja okazuje się jednak mieć swoje plusy. Scottie marzy o tym, by odegrać się na toksycznej byłej, a także przestać być szkolnym pariasem. Irene brakuje kasy na naprawę wozu i jej kariera czirliderki staje pod znakiem zapytania. Dziewczyny mogą sobie pomóc… Tyle że okazuje się to trudniejsze, niż mogłoby się wydawać.

W końcu nikt nie mówił, że udawanie związku przed całym liceum należy do rzeczy łatwych.

Im głębiej Scottie i Irene brną w intrygę, tym więcej dowiadują się o sobie samych.

Niektóre odkrycia zaś okazują się całkiem niespodziewane.

Odrobinę słodka, odrobinę zadziorna. - Booklist

Bohaterowie, w których się zakochasz, i uczucie, od którego dostaniesz bzika. She Drives Me Crazy to jedna z moich ulubionych komedii romantycznych w tym roku -Leah Johnson, autorka You Should See Me in a Crown

Przezabawna i pełna ciepła. W mistrzowski sposób łączy ze sobą dwa znane motywy: udawane randki i to, że od nienawiści do miłości tylko jeden krok. - Rachel Allen, autorka Systematyki miłości oraz The Summer of Imposibilities

She Drives Me Crazy to idealna komedia romantyczna. To taki rodzaj romansu, który aż kipi od chemii, nie tracąc przy tym na autentyczności i cieple. Lektura obowiązkowa! - Adiba Jaigirdar, autorka The Henna Wars

Idealna dla fanów Becky Albertalli oraz Casey MacQuiston!

Ebook i Audiobook

Czytaj jak chcesz. Książka dostępna na czytniki i aplikacje mobilne.

Kup ebook

Inni klienci sprawdzali również

Przetrwałam Życie ofiary Josefa Mengele - Mozes-Kor Ewa, Rojany-Buccieri Lisa | mała okładka
-26 %

Przetrwałam Życie ofiary Josefa Mengele

Mozes-Kor Ewa, Rojany-Buccieri Lisa

7.2 / 10 (432 ocen)

23,82 zł 19,84 zł - najniższa cena 32,00 zł - cena detaliczna

Folk -  | mała okładka
-27 %

Folk

5.9 / 10 (138 ocen)

18,20 zł 15,18 zł - najniższa cena 25,00 zł - cena detaliczna

26,99 zł 27,93 zł - najniższa cena 39,90 zł - cena detaliczna

The Dream Tom 1: Jude - Jean Dufaux, March Guillem | mała okładka
-19 %

The Dream Tom 1: Jude

Jean Dufaux, March Guillem

6.8 / 10 (5 ocen)

40,25 zł 40,25 zł - najniższa cena 49,99 zł - cena detaliczna

Zaginieni - Marcel Moss | mała okładka
-39 %

Zaginieni

Marcel Moss

7.6 / 10 (953 ocen)

26,25 zł 26,25 zł - najniższa cena 42,90 zł - cena detaliczna

Heartstopper. Tom 4 - Alice Oseman | mała okładka
-42 %

Heartstopper. Tom 4

Alice Oseman

8.2 / 10 (1804 ocen)

26,02 zł 26,02 zł - najniższa cena 44,90 zł - cena detaliczna

Mój ostatni miesiąc
 - Marcel Moss | mała okładka
-39 %

Mój ostatni miesiąc

Marcel Moss

7.2 / 10 (953 ocen)

27,47 zł 27,47 zł - najniższa cena 44,90 zł - cena detaliczna

Inne książki z tej kategorii

Elena. Tajemnica stadniny - Nele Neuhaus | mała okładka
-33 %

Elena. Tajemnica stadniny

Nele Neuhaus

8.7 / 10 (41 ocen)

19,40 zł 18,48 zł - najniższa cena 29,00 zł - cena detaliczna

Ktoś taki jak ty - Sarah Dessen | mała okładka
-41 %

Ktoś taki jak ty

Sarah Dessen

6.7 / 10 (220 ocen)

20,80 zł 20,13 zł - najniższa cena 34,99 zł - cena detaliczna

Kołysanka - Sarah Dessen | mała okładka
-41 %

Kołysanka

Sarah Dessen

6.6 / 10 (228 ocen)

20,80 zł 20,13 zł - najniższa cena 34,99 zł - cena detaliczna

Jak najdalej stąd - Andrea Portes | mała okładka
-41 %

Jak najdalej stąd

Andrea Portes

5.8 / 10 (92 ocen)

17,83 zł 17,50 zł - najniższa cena 29,99 zł - cena detaliczna

Gra o wszystko. Jinny z Finmory 10 - Patricia Leitch | mała okładka
-34 %

Gra o wszystko. Jinny z Finmory 10

Patricia Leitch

7.8 / 10 (34 ocen)

13,18 zł 19,90 zł (-33%) - najniższa cena 19,90 zł (-33%) - cena detaliczna

Jinny z Finmory 5. Szaleńczy galop - Patricia Leitch | mała okładka
-34 %

Jinny z Finmory 5. Szaleńczy galop

Patricia Leitch

7.7 / 10 (65 ocen)

13,18 zł 13,96 zł - najniższa cena 19,90 zł - cena detaliczna

Heartland 17-18. Czas nadziei / Zacząć od nowa - Lauren Brooke | mała okładka
-37 %

Heartland 17-18. Czas nadziei / Zacząć od nowa

Lauren Brooke

8.1 / 10 (109 ocen)

17,04 zł 17,32 zł - najniższa cena 27,00 zł - cena detaliczna

Heartland 11-12. Szczera prawda / Prędzej czy później - Lauren Brooke | mała okładka
-24 %

Heartland 11-12. Szczera prawda / Prędzej czy później

Lauren Brooke

8.0 / 10 (115 ocen)

20,45 zł 17,04 zł - najniższa cena 27,00 zł - cena detaliczna

Gladiator. Syn Spartakusa - Simon Scarrow | mała okładka
-24 %

Gladiator. Syn Spartakusa

Simon Scarrow

7.1 / 10 (42 ocen)

22,67 zł 18,88 zł - najniższa cena 29,90 zł - cena detaliczna

Clue Tom 3 Zagadka dna morskiego - Jorn Lier Horst | mała okładka
-40 %

Clue Tom 3 Zagadka dna morskiego

Jorn Lier Horst

7.6 / 10 (52 ocen)

17,85 zł 18,02 zł - najniższa cena 29,90 zł - cena detaliczna

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.

Komentarze nie są potwierdzone zakupem