B. V. Larson

Brian V. Larson urodził się w 1975 roku w Turlock w Kalifornii. Swoja przygodę z pisaniem rozpoczął już jako nastolatek, kiedy miał siedemnaście lat zaczął wysyłać swoje opwiadnia do różnych wydawnictw, bowiem odkrył, że pisanie, to to czym chce zajmować się w życiu. Niestety pierwsze dziesięć lat nie było owocne. Wydał serię podręczników do informatyki, które są obecnie w szóstej edycji.

W 2010 roku zaczął przygotowywać swoje powieści do publikacji na Amazonie, co było strzałem w dziesiątkę ponieważ po wielu miesiącach ciężkiej pracy jego działa zaczęły pojawiać się na listach 100 najpopularniejszych książek na tym portalu. Następstwem tego sukcesu były coraz liczniejsze propozycje współpracy od wydawnictw, co przyczyniło się do pojawiania się jego książek na rynku w tradycyjnej formie.

Autor z biegiem czasu osiągnął spektakularny sukces. Do najbardziej znanych książek B.V. Larsona należą jednak jego serie science fiction, takie jak „Star Force”, „Rebel Fleet” oraz „Undying Mercenaries”.

Lista książek

Pakiet - Czas silnych istot. Księga 1- 2/ Rój

Marcin Przybyłek, B.V. Larson

Czas silnych istot Księga 1
Zbliża się jubileusz setnej rocznicy istnienia WayEmpire. Imperator Ludzkości, Gorgon Nemezjus Ezra, ma zamiar zaskoczyć trzysta miliardów ludzi zamieszkujących 25 światów Imperium i… odbić ojczysty glob.
Terra Damnata, Ziemia Utracona, kolebka ludzkości, ma dołączyć do WayEmpire. Siedemnaście miliardów Erthirów zainfekowanych niegdyś cyfrową Bestią to nie jedyny problem. Spaczen[...]

Więcej

59,90 zł

Flota Alfa. Rebel Fleet. Tom 3 - B. V. Larson | mała okładka
-44 %

Flota Alfa. Rebel Fleet. Tom 3

B. V. Larson

Kapitanowi Leo Blake’owi ludzkość zawdzięcza zarówno swoje przetrwanie, jak i obecne kłopoty. Gdy nad Ziemią ze świetlistych wyrw w czasoprzestrzeni wyłaniają się tajemnicze okręty, sławny dowódca zostaje ponownie wezwany do czynnej służby.

Nowo przybyła flota nie jest jednak tym, czym się wydaje, a Blake nie ma pewności, czy dotychczasowi sojusznicy ludzkości są godni zaufania. Każdy błąd może zaś oznaczać potencjalną zagładę życia na naszej planecie.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Więcej

39,90 zł

22,44 zł

Zagubieni. Star Force. Tom 11 - B. V. Larson, David VanDyke | mała okładka
-44 %

Zagubieni. Star Force. Tom 11

B. V. Larson, David VanDyke

Zagubiona, odcięta od Ziemi załoga Nieustraszonego szuka drogi powrotnej.

W jedenastym tomie serii "Star Force" Cody Riggs stawia czoła niepojętej potędze Pradawnych, dla których ludzie stanowią jedynie ciekawostkę.

Więcej

39,90 zł

22,44 zł