Evan Currie

Lista książek

Hayden War. Tom 4. Zew Walhalli - Evan Currie | mała okładka
-44 %

Hayden War. Tom 4. Zew Walhalli

Evan Currie

Wojna o Świat Haydena dobiega zaskakującego końca. Świeżo upieczona porucznik Sorilla Aida ma nowych sojuszników, nowy sprzęt i wsparcie, i oczywiście nowe zadanie. Jej misja może zagwarantować ludzkości szansę na zdobycie przewagi technologicznej w konflikcie z obcymi.
Sojusz jednak nie czeka, aż wojna wymknie się mu spod kontroli, i w odpowiedzi podejmuje błyskawiczną kontrakcję. Czy obcych naprawdę inter[...]

Więcej

29,90 zł

16,82 zł

Hayden War. Narodziny Walkirii - Evan Currie | mała okładka
-44 %

Hayden War. Narodziny Walkirii

Evan Currie

Dwa lata po inwazji na Świecie Haydena oddziały partyzantki i nieprzyjaciela znalazły się w impasie, ale żadna ze stron nie zamierza tak pozostawić stanu rzeczy.
Sojusz obcych rzuca do walki kolejne siły, na Haydena przybywają Strażnicy, kórzy specjalizują się w rozwiązywaniu problemów. Ludzie na planecie zwierają szeregi, ale czy będą w stanie oprzeć się superpotężnej broni obcych?
Zjednoczona Flota Solar[...]

Więcej

29,90 zł

16,82 zł

Odyssey One: Ostatni bastion - Evan Currie | mała okładka
-44 %

Odyssey One: Ostatni bastion

Evan Currie

Zazwyczaj to „Odyseja” była źródłem kłopotów sprowadzanych na Ziemię z głębi kosmosu, ale tym razem ten niesławny zaszczyt przypadł okrętowi Bloku Wschodniego. Za sprawą kapitana Suna obcy poznali ściśle strzeżoną tajemnicę ludzi – położenie ich ojczystego świata.
W tajemniczej sferze Dysona nadzorcy, którzy potrafią kontrolować Drasinów, szykują się już do podjęcia odpowiednich kroków.
Flota zbuntowanych[...]

Więcej

39,90 zł

22,44 zł

Odyssey One Tom 4: W ogniu wojny - Evan Currie | mała okładka
-44 %

Odyssey One Tom 4: W ogniu wojny

Evan Currie

Inwazja obcych na Ziemię skąpała miasta w ogniu i krwi. Niektórzy ludzie w panice rzucili się do ucieczki, inni chwycili za broń, aby stawić czoła Drasinom.
„Odyseja” wypełniła swoją ostatnią misję – w atmosferze rodzimej planety siała zniszczenie wśród lądujących dronów. I rozbiła się na Manhattanie.
Dla kapitana Westona nie był to jednak koniec zmagań. Tylko on walczył z Drasinami w kosmosie. Tylko on t[...]

Więcej

39,90 zł

22,44 zł

Star Rogue: Król złodziei - Evan Currie | mała okładka
-38 %

Star Rogue: Król złodziei

Evan Currie

W świecie bestsellerowej serii Odyssey One rozgrywają się nowe przygody. Po inwazji Drasinów Ziemia staje w obliczu kolejnego przerażającego wyzwania. Ludzie, dotychczas podzieleni na wrogie nacje, muszą współpracować, aby odbudować swój zniszczony świat i przygotować się na możliwy powrót dronów. Nie wiedzą jednak, że nowy, o wiele groźniejszy wróg, inny niż wszystko, z czym ludzkość miała dotychczas do cz[...]

Więcej

39,90 zł

24,68 zł

Hayden War: Na Srebrnych Skrzydłach - Evan Currie | mała okładka
-44 %

Hayden War: Na Srebrnych Skrzydłach

Evan Currie

W przyszłości ludzkość kolonizuje inne światy, eksploatuje pasy asteroid i wysyła swoje statki w ciemną przestrzeń, z której blask ich silników dociera na Ziemię po latach. W prawie każdym odwiedzanym systemie istnieje życie, ale jak dotąd człowiek nie spotkał innego inteligentnego gatunku.
Aż do dziś.
Kiedy kolonia na planecie zwanej Światem Haydena przestaje wysyłać informacje za pomocą nadświetlnego syst[...]

Więcej

29,90 zł

16,82 zł

Hayden War Tom 3 Walkiria w ogniu - Evan Currie | mała okładka
-44 %

Hayden War Tom 3 Walkiria w ogniu

Evan Currie

Trwa wojna ludzi z Sojuszem obcych. Sorilla i jej zespół podejmują się niezwykle trudnej misji uwolnienia zakładników przetrzymywanych na jednej z wrogich planet. Pomimo że odbudowano orbitalne łącze na Świecie Haydena, w dżungli nadal grasują Strażnicy, prowadząc partyzancką walkę z oddziałami ludzi. Tymczasem w przestrzeni kosmicznej pojawia się nowy gracz, który zachwieje układem sił – ale Ziemianie też [...]

Więcej

29,90 zł

16,82 zł

Hayden War Tom 5 Za wszelką cenę - Evan Currie | mała okładka
-44 %

Hayden War Tom 5 Za wszelką cenę

Evan Currie

Wojna o Haydena się skończyła. SOLCOM i Sojusz rozpoczynają rozmowy pokojowe, ale żadna ze stron nie ma pojęcia, jak rozstrzygnęła się ostateczna bitwa w wojnie o Haydena. Gdzieś pomiędzy niuansami dyplomacji kapitan Sorilla Aida dostaje zadanie: znaleźć jakąś słabość przeciwnika, dać ludziom czas, by dowiedzieli się, co się stało z Walkirią i jednocześnie mogli się upewnić, że Sojusz nie zaryzykuje kolejne[...]

Więcej

29,90 zł

16,82 zł

Hayden War. Tom 6. De Oppresso Liber - Evan Currie | mała okładka
-44 %

Hayden War. Tom 6. De Oppresso Liber

Evan Currie

Koniec wojny nie oznacza końca walki. SOLCOM dowiaduje się, że Ross Ell podjęli ekspedycję przeciw niestowarzyszonemu gatunkowi, który zamieszkuje ziemię niczyją pomiędzy obszarami kontrolowanymi przez Ziemian a tymi, gdzie panuje Sojusz. W poszukiwaniu odpowiedzi i najlepszej metody działania SOLCOM wysyła okręt, który ma po cichu zbadać sytuację.
Major Sorilla Aida i jej oddział zostają wyznaczeni do teg[...]

Więcej

29,90 zł

16,82 zł

Odyssey One Tom 5 Król wojowników - Evan Currie | mała okładka
-44 %

Odyssey One Tom 5 Król wojowników

Evan Currie

Kapitan Eric Weston uratował Ziemię przed drasińską rzezią. Jednak nie będzie mu dane odpocząć, bo przed nim kolejna niebezpieczna misja. Wraz z załogą „Odyseusza” musi wytropić tych, którzy sterują Drasinami, którzy przygotowali atak na Ziemian i Priminae.
Sytuacja robi się groźna, kiedy w przestrzeni kosmicznej natykają się na okręt należący do tajemniczych drasińskich władców. To oni stoją za inwazją na [...]

Więcej

39,90 zł

22,44 zł

Atlantis Rising Tom 1 Rycerze Atlantydy - Evan Currie | mała okładka
-44 %

Atlantis Rising Tom 1 Rycerze Atlantydy

Evan Currie

Przegraliśmy wojnę. Nadeszła zguba.
Czas na rewanż.
Po upadku cywilizacji władzę w dawnej domenie ludzi objęły demony. Wspaniałe dzieła ludzkości zostały zniszczone, ci, którzy przetrwali, żyli pokornie w niewoli, nie pamiętając o wielkich osiągnięciach swoich przodków. Byli jednak też tacy, którzy chcieli walczyć, i zapłacili za swój opór krwią. Ostatecznie demony zwyciężyły, pozostało im tylko pozbyć się [...]

Więcej

39,90 zł

22,44 zł

Hayden War Tom 7 Nowe otwarcie - Evan Currie | mała okładka
-44 %

Hayden War Tom 7 Nowe otwarcie

Evan Currie

Wojna oficjalnie się skończyła i Sorilla, czując ciężar lat spędzonych w pierwszej linii, zdecydowała się odejść z armii. Czas odłożyć pancerz bojowy i broń, czas wreszcie zacząć budować coś dla siebie. Jednak prawdziwy koniec wojny to nie decyzja zwykłych ludzi, a tych u władzy, a oni zawsze szukają dziury w całym. Nadchodzący koszmar sprawia, że Sojusz i SOLCOM muszą działać razem. A nikt nie pomoże bardz[...]

Więcej

29,90 zł

16,82 zł

Atlantis Rising Tom 2. Miasto demonów - Evan Currie | mała okładka
-44 %

Atlantis Rising Tom 2. Miasto demonów

Evan Currie

Ludzkość przegrała wojnę z demonami. Garstka wraz z Elan uciekła i schroniła się na wyspie, z dala od wrogich hord. Jednak nawet tam nie było ucieczki przed zagrożeniem. Po drugiej stronie świata demony zmieniły bowiem dawną stolicę Ziemi we własne siedlisko. Lemuria, ostatni bastion ludzkości, stał się symbolem triumfu sił piekielnych i potężnej magii.
I Elan wie, że istnieje tylko jeden sposób, aby zapewn[...]

Więcej

39,90 zł

22,44 zł

Odyssey One Tom 6 Przebudzenie Odyseusza - Evan Currie | mała okładka
-44 %

Odyssey One Tom 6 Przebudzenie Odyseusza

Evan Currie

Powstrzymać nieuniknione. Taka jest misja Erica Westona, kapitana okrętu Konfederacji „Odyseusz”, patrolującego rubieże przestrzeni Priminae i starającego się przewidzieć kolejne ataki Imperium. Dzięki stworzonemu przez Ziemian napędowi tranzycyjnemu ludzkość może mieć szansę w walce z przeważającymi siłami wroga.

Gdy jednak „Odyseusz” stara się powstrzymać siły Imperium przed zdobyciem tajnych danych, [...]

Więcej

39,90 zł

22,44 zł

Odyssey One: W samo sedno - Evan Currie | mała okładka
-44 %

Odyssey One: W samo sedno

Evan Currie

Okręt badawczy „Odyseja” powrócił z dziewiczej podróży. Powrócił, wioząc złe nowiny oraz ambasadorów – przedstawicieli innej, chodź ludzkiej, cywilizacji kosmicznej, uwikłanej w krwawą wojnę z okrutnymi obcymi. Ziemianie muszą podjąć decyzję, czy angażować się w walkę, podejmować ryzyko, czy też schować głowę w piasek i udawać, że odległy konflikt nie dotyczy Układu Słonecznego.
Tymczasem sprawy się komplik[...]

Więcej

39,90 zł

22,44 zł

Odyssey One Tom 7 W cieniu zagłady - Evan Currie | mała okładka
-44 %

Odyssey One Tom 7 W cieniu zagłady

Evan Currie

Tajemnicza istota może być kluczem do przetrwania gwiezdnego okrętu… Albo kolejnym przerażającym zagrożeniem.
Imperium zainteresowało się nowym celem – ludźmi, zwanymi też Terranami. Mieszkańcy Ziemi opowiedzieli się jako wrogowie Imperium i sojusznicy Priminae, więc siły Imperium zebrały informacje o kolebce ludzkości.
W bitwie o planetę „Odyseusz” stanie w pierwszym szeregu. Jednak na Erica Westona i je[...]

Więcej

39,90 zł

22,44 zł