Ewa Chodakowska

Lista książek

Myślnik. Twój codzienny motywator - Ewa Chodakowska | mała okładka
-39 %

Myślnik. Twój codzienny motywator

Ewa Chodakowska

Myślnik jest zbiorem pozytywnych przemyśleń, uniwersalnych rad oraz zadań do wykonania, które pomogą Ci nie tylko zrzucić zbędne kilogramy ale motywują do zmiany życia.

Więcej

39,90 zł

24,17 zł

Trenuj z nami. Uniwersalny trening personalny - Ewa Chodakowska | mała okładka
-50 %

Trenuj z nami

Ewa Chodakowska

To kompendium wiedzy treningowej, z którego dowiemy się, od czego zacząć proces pracy nad własnym ciałem, w jaki sposób się motywować i prawidłowo odżywiać oraz jak skutecznie trenować samodzielnie w domu, w siłowniach czy klubach fitness, aby osiągnąć spektakularne i długotrwałe efekty!

Więcej

39,00 zł

19,50 zł

FitSokomania. Zdrowe koktajle - Ewa Chodakowska | mała okładka
-50 %

FitSokomania. Zdrowe koktajle

Ewa Chodakowska

Miliony kobiet nie mogą się mylić!"FitSokomania” to zbiór 100 przepisów na odżywcze soki i koktajle, które pomogą dostarczyć najcenniejsze składniki do naszego jadłospisu.

Więcej

49,90 zł

24,95 zł

Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską. 30 dni, minut, treningów, przepisów - Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis  | mała okładka
-50 %

Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską

Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis

Pierwsza książka Ewy Chodakowskiej, najpopularniejszej polskiej trenerki personalnej, znanej z programu „Pytanie na śniadanie” TVP2, gdzie występuje jako „Trenerka całej Polski”. Jej unikalna metoda treningowa zrewolucjonizowała kobiecy fitness, a programy ćwiczeń wydane na płytach DVD w magazynie SHAPE, okazały się bestsellerami. W rok zdobyła ponad 150 tysięcy fanów na Facebooku, rejestrując 1,5 mln wi[...]

Więcej

39,00 zł

19,50 zł

Rok z Ewą Chodakowską. Twój Dziennik Fitness

Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis

To wyjątkowy osobisty przewodnik w drodze do osiągnięcia spektakularnej przemiany zewnętrznej i wewnętrznej pod okiem najpopularniejszej polskiej trenerki Ewy Chodakowskiej dla wszystkich, którzy chcą, aby dbałość o kondycję stała się ich niewymuszonym stylem życia.

Więcej

39,00 zł

22,43 zł

Przepis na sukces Ewy Chodakowskiej + DVD moje wybory, moja dieta, moje ćwiczenia - Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis | mała okładka
-43 %

Przepis na sukces Ewy Chodakowskiej + DVD moje wyb

Ewa Chodakowska, Lefteris Kavoukis

Trzecia książka najsłynniejszej polskiej trenerki, której liczba fanów sięga miliona osób! Po sukcesie bestsellera Zmień swoje życie z Ewą Chodakowską i dziennika fitness Rok z Ewą Chodakowską opracowała kompleksowy poradnik dla osób, które chcą żyć zdrowo na co dzień.

Więcej

44,90 zł

25,45 zł

Nowa Ty. 365 dobrych zmian

Ewa Chodakowska

Ewa Chodakowska i jej sposoby na:
idealną figurę
aktywny styl życia
zdrowie i urodę
super dietę sezonową.

Książka zawiera dodatkowe treści interaktywne – poprzez aplikację T2C oraz ma miejsce na notatki własne czytelniczek.

Więcej

19,99 zł

12,99 zł

Zdrowe koktajle

Ewa Chodakowska

116 przepisów na zdrowe koktajle dla niej, dla niego, dla całej rodziny!
Przepisy na koktajle śniadaniowe, przekąski (idealne na drugie śniadanie lub podwieczorek), health&beauty, dla panów oraz 16 nowych receptur na najzdrowsze koktajle na jesień i zimę.
Nasze codzienne posiłki powinny bazować na warzywach i owocach, które są źródłem zarówno witamin, składników mineralnych, błonnika, antyoksydantów, jak i [...]

Więcej

29,99 zł

16,72 zł

be active Trzy miesiące do bikini

Ewa Chodakowska

Kolejna część kultowego magbooka Top Treningi. W tym wydaniu 28 supertreningów:
wyszczuplający, modelujący, poprawiający kondycję. 50 przepisów z których z łatwością skomponować można dietę 1800 kcal.
Nawet – 10 kg bez głodzenia się i morderczego wysiłku!

Więcej

24,99 zł

15,32 zł