Kateryna Atamanova

Kateryna Atamanova jest propagatorką zdrowego stylu życia, jak również ekspertką w dziedzinie odmładzającej gimnastyki twarzy. Jej działalność polega na udzielaniu porad osobom zainteresowanym poprawieniem swojego wyglądu twarzy, bez ingerencji chirurga plastycznego.

Kateryna Atamanova – poradnik facefitnessu


Atamanova opracowała zestawy ćwiczeń, treningów i auto masaży, mających na celu wzmocnienie mięśni twarzy i zapobieżenie powstawaniu na niej zmarszczek. Autorskie programy ćwiczeń Atamanova szybko zyskały dużą popularność. Stała się ona inspiracją dla wielu osób, którym zależy na cieszeniu się atrakcyjnym wyglądem twarzy przez długie lata. To autorka bestsellerowego poradnika „Facefitness. Sekrety odmładzającej gimnastyki twarzy”,

Autorski zestawu ćwiczeń mięśni twarzy


Kateryna Atamanova to profesjonalna trenerka facefitnessu. Prowadzi swoje konto w mediach społecznościowych. Jej Instagram szybko zdobył rzesze followersów, którzy starali się naśladować styl życia Atamanovej. Obecnie ta facefitneska pracuje nad kolejnymi publikacjami książkowymi, jak również rozwija swoje konto w mediach społecznościowych.

Lista książek: Kateryna Atamanova

41,99 zł 41,99 zł - najniższa cena 59,99 zł - cena detaliczna