Marcin Podolec

Lista książek

Morze po kolana

Kołodziejczyk Marcin, Podolec Marcin

Uwaga! Tego jeszcze nie było! Dzieło, które liczni puryści reportażu pokochają nienawidzić (a potem skopiują). Bez misji społecznej, definicyjnych górnolotności na temat polskiej prowincji i modnych ideologii - samo gołe życie. "Morze po kolana - komiks reportażowy o miłości, śmierci i nudzie. Przedstawiają Marcin Kołodziejczyk (teksty) i Marcin Podolec (rysunki).
Marian, którego miejska kariera-ucieczka za[...]

Więcej

49,90 zł

29,67 zł

Bajka na końcu świata 1Ostatni ogród - Marcin Podolec | mała okładka
-33 %

Bajka na końcu świata 1Ostatni ogród

Marcin Podolec

Wiktoria i Bajka wędrują, by odnaleźć rodziców. Mijają dymiące kratery, wymarłe lasy i gruzowiska. Jak okiem sięgnąć – nieprzytulne widoki.

Świat po wielkim wybuchu to zdecydowanie nie miejsce dla dziewczynki i psa. Ale jeśli już mamy tam dziewczynkę i psa, pozostaje nam trzymać za nie kciuki!

„Bajka na końcu świata” to post apokaliptyczna seria dla najmłodszych autorstwa Marcina Podolca, jednego z najzdo[...]

Więcej

39,90 zł

26,73 zł

Bajka na końcu świata 2 Opuszczony dom - Marcin Podolec | mała okładka
-33 %

Bajka na końcu świata 2 Opuszczony dom

Marcin Podolec

Wiktoria i Bajka wędrują w poszukiwaniu rodziców. Mijają dymiące kratery, wymarłe lasy i gruzowiska, a kierunek marszu wyznaczają im tajemnicze światła na niebie. Świat po wielkim wybuchu to zdecydowanie nie najlepsze miejsce dla dziewczynki i psa. Jeśli już jednak mamy tam dziewczynkę i psa, pozostaje nam trzymać kciuki za powodzenie ich wyprawy!

Bajka na końcu świata to postapokaliptyczna seria dla najmł[...]

Więcej

39,90 zł

26,73 zł

Bajka na końcu świata Tom 3 Ożywczy deszcz - Marcin Podolec | mała okładka
-33 %

Bajka na końcu świata Tom 3 Ożywczy deszcz

Marcin Podolec

„Bajka na końcu świata. Ożywczy deszcz” to trzeci tom postapokaliptycznej serii dla najmłodszych autorstwa Marcina Podolca, jednego z najzdolniejszych polskich twórców komiksów i filmów animowanych.
Wiktoria i Bajka wędrują, by odnaleźć rodziców. Mijają dymiące kratery, wymarłe lasy i gruzowiska. Jak okiem sięgnąć – nieprzytulne widoki. Świat po wielkim wybuchu to zdecydowanie nie miejsce dla dziewczynki i [...]

Więcej

39,90 zł

26,73 zł

Wszystko zajęte

Marcin Podolec

Zazdrość, zawiść, tęsknota, pożądanie, złość, samotność, miłość, smutek, lęk... To tylko niektóre z niesłychanie silnych emocji, które pojawiają się na kartach „Wszystko zajęte”. Doświadczają ich bohaterowie najnowszego komiksu Marcina Podolca, dwaj bracia pracujący w funeralnym biznesie, próbujący wyrwać się z impasu, który zapanował w ich życiu. Interes się nie kręci, życie osobiste jak pogoda – ciemno od[...]

Więcej

49,90 zł

40,17 zł