Volker Busch

Volker Busch to niemiecki lekarz. Po ukończeniu szkoły średniej, rozpoczął edukację na Akademii Medycznej, którą ukończył z wyróżnieniem. W trakcie kariery naukowej stworzył on interesującą pracę doktorancką. Obecnie Bush jest profesorem medycyny z zakresu neurobiologii, neurologii, psychiatrii i psychoterapii. Jego poczytne artykuły naukowe traktują o tematyce zdrowia, wydajności intelektualnej i neurologicznej w dobie konsumpcjonizmu, a także wszechobecnego pośpiechu i chronicznego stresu. Volker Busch uczestniczy w wielu konferencjach naukowych poświęconych zagadnieniom neurobiologii i neurologii, a także psychoterapii. Bush to twórca wielu programów, wykorzystywanych w leczeniu zaburzeń neurologicznych, a także dotyczących funkcjonowania mózgu.


Volker Bush- osiągnij mentalne fit


Twórczość literacka Volkera Buscha, to książka pod tytułem „Wolna głowa. Jak zadbać o swoją koncentrację i kreatywność”. Jest to fascynująca podróż w głąb umysłu, a także ludzkiego mózgu. Bush z dużą dozą humoru przedstawia czytelnikom fascynujące spostrzeżenia, które stanowią wynik jego wieloletniej kariery medycznej, a także leczenia pacjentów, zarówno z objawami chorób neurologicznych, jak i tych dotyczących zaburzeń psychicznych. Pozycja beletrystyczna Busha koncentruje się na wielu obszarach zdrowia, wydajności ludzkiego umysłu, a także metodach poprawy jego funkcjonowania. Bush zachęca do podejmowania aktywności zmierzających do tego, aby uzyskać stan mentalnego Fit. To określenie stworzone przez autora, które pojawiło się również w jego wielu publikacjach naukowych.

Ekspert od leczenia stresu, zapraszany do programów radiowych i telewizyjnych


Bestsellerowy poradnik zdobył pozytywne opinie wśród wielu znawców psychologii, psychoterapii, a także biologii czy neurologii. Propagowanie mentalnego fit pojawia się nie tylko na kartach poradnika stworzonego przez Busha, ale również w jego dorobku naukowym. Wiele prac z zakresu neurologii czy neurobiologii również porusza to zagadnienie. Bush jest traktowany jako ekspert i bierze udział w wielu organizowanych audycjach radiowych a także spotkaniach w studio telewizyjnym, gdzie przedstawiane są sposoby na radzenie sobie z obniżeniem sprawności umysłowej i wydolności ludzkiego mózgu.

Lista książek: Volker Busch

30,59 zł 30,59 zł - najniższa cena 44,99 zł - cena detaliczna