Listy Maresi. Kroniki Czerwonego Klasztoru  -  Maria Turtschaninoff | okładka
Debit

Listy Maresi. Kroniki Czerwonego Klasztoru Maria Turtschaninoff

Oprawa miękka

Pierwsze wydanie: 2019-06-19

EAN: 9788380573215

Wydawnictwo: Debit

Format: 38 x 207 x 145

Cena katalogowa: 34,90 zł

Tłumaczenie: Patrycja Włóczyk

34,90 zł 22,59 zł


Opis

Z całą wiedzą, którą udało jej się zdobyć w Czerwonym Klasztorze, Maresi wraca do swojej rodzinnej wioski. Chce założyć tam szkołę dla dziewcząt. Niestety, jej wysokie ambicje zderzają się z trudną rzeczywistością – Saru to miejsce naznaczone biedą i niewiedzą, gdzie dziewczyna jest kimś obcym, a jej czerwony płaszcz budzi nieufność nawet u jej matki.

Na każdym kroku czyhają nędza i głód, a przez wysokie podatki ludzie ledwo wiążą koniec z końcem. Maresi nie zgadza się, aby to pozostawić - użyje mocy, o której sama jeszcze nie wie, aby pomóc tym których kocha. Lecz czy będzie potrafiła w tym wytrwać, gdy w jej sercu pojawi się miłość?

Polecane bestsellery

Fanpage autorki

Instagram autorki

Autorka opowiada o serii

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Warto się zapoznać!

2019-06-26
Styl autorki jest świetny i niezwykle porywa - od lektury trudno się oderwać. Bohaterowie zapadają w pamięć, a ich losy wzruszają czytelnika. Warto się zapoznać!

Polecam wszystkim fanom serii!

2019-06-26
Uwielbiam tę serię całym sercem i nie mogłam odmówić sobie sięgnięcia po kolejny tom. Autorka znów zachwyca, porywa, czaruje językiem... Zdecydowanie się nie zawiodłam! Polecam wszystkim fanom serii!

seria, którą pokochałam z całego serca

2019-06-26
To już trzeci tom serii, którą pokochałam z całego serca. Uwielbiam styl tej autorki i to jak buduje swoje historie i tym razem również się nie zawiodłam. Myślę, że mogę powiedzieć, że z każdym tomem jest coraz lepiej. Bardzo polecam - zarówno ten, jak i wszystkie poprzednie tomy autorstwa Marii Turtschaninoff.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.