Kamila Raczyńska-Chomyn

Kamila Raczyńska-Chomyn jest edukatorką seksualną. Przez 10 lat prowadziła szkolenia z zakresu wypalenia zawodowego i work-life-balance. Od 2013 roku posiada uprawnienie instruktora sportu, rekreacji i trenera personalnego. Nabyła uprawnienia instruktorskie dwóch szwajcarskich metod, rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Uroginekologiczne. Są to specjalne sposoby na dbanie o mięśnie dna miednicy i kręgosłup. Kamila Raczyńska-Chomyn jest założycielką projektu Dobre Ciało – Treningi Mięśni Dna Miednicy. Prywatnie interesuje się psychosomatyką.

Kamila Raczyńska-Chomyn – książka o kobiecej seksualności


Kamila Raczyńska Chomyn wraz z Eweliną Tyszko-Bury, będącą specjalistką od osteopatii wydały książkę pt. „Ona, zdrowie, seksualność, ćwiczenia mięśni miednicy”. Publikacja ukazała się w 2022 roku. W książce poruszane są intymne tematy, dotyczące spraw kobiet. Autorki przełamują tematy tabu i uświadamiają swoje czytelniczki w zakresie kobiecej seksualności. Jest to pierwszy tego rodzaju poradnik, dostępny na polskim rynku.

Praktyczne ćwiczenia dla kobiet


W publikacji pt. „Ona, zdrowie, seksualność, ćwiczenia mięśni miednicy” zawarte zostały ćwiczenia, które sprawią, że każda kobieta poczuje się zrelaksowana. Dzięki profesjonalnym ćwiczeniom dna miednicy można znacząco uśmierzyć bolesne miesiączki i zniwelować PMS. Kamila Raczyńska Chomyn w wydanej publikacji zawraca również uwagę czytelniczek na kwestie zdrowotne. Opisane zostały różnego rodzaju objawy, związane z kobiecą seksualnością, które powinny stanowić powód do niepokoju i skutkować wizytą u specjalisty.

Lista książek: Kamila Raczyńska-Chomyn

38,49 zł 38,49 zł - najniższa cena 54,99 zł - cena detaliczna

39,99 zł 39,99 zł - najniższa cena 39,99 zł - cena detaliczna