Krystyna Mirek

Żona, matka czwórki dzieci, pisarka, nauczycielka języka polskiego oraz niemieckiego. Od zawsze jej marzeniem było pisanie. W swoich książkach porusza ważne problemy jednocześnie dodając otuchy i nadziei na lepsze jutro.
Współpracuje z portalem internetowym polki.pl, a także prowadzi rubrykę mama radzi mamom w znanej gazecie Pani domu.
Wsparciem obdarza także uczestniczki warsztatów, podczas których radzi jak łączyć bycie mamą z karierą.

Lista książek

Nowy podarunek - Mirek Krystyna | mała okładka
-39 %

Nowy podarunek

Mirek Krystyna

Piękna, magiczna opowieść o podarunkach losu i magii Świąt!

Marta wysłała prośbę do losu. On podjął wyzwanie. Jednak odpowiedział zupełnie inaczej,niż ktokolwiek mógłby się spodziewać.

Opowieść o samotności i o poszukiwaniu własnego miejsca na ziemi, niezwykłych smakach i mocy tradycji. Ale przede wszystkim to historia o miłości, która nie zawsze czeka za rogiem. Czasem jest jeszcze bliżej.

Marta ma męża[...]

Więcej

39,90 zł

24,41 zł

Wyjdź za mnie, kochanie - Krystyna Mirek | mała okładka
-45 %

Wyjdź za mnie, kochanie

Krystyna Mirek

Wyjdź za mnie, kochanie Niełatwo postawić w życiu na miłość. Zaryzykować wszystkim. Ale czy to nie jest jedyna sprawa, o którą naprawdę warto walczyć? W domu państwa Darskich szykuje się ślub marzeń. Najpiękniejsza sukienka, najdłuższy welon, dekoracje sprowadzane aż z Mediolanu oraz orkiestra z najwyższej półki. Apolonia Darska zamierza prześcignąć świat w stworzeniu dla swojej ukochanej wnuczki Mariki i[...]

Więcej

39,90 zł

21,98 zł

Świąteczny sekret - Krystyna Mirek | mała okładka
-45 %

Świąteczny sekret

Krystyna Mirek

Czy można oszukać przeznaczenie? Czy rodowa skaza może ujawnić się w czasie najpiękniejszych świąt w roku? W rodzinie Zosi wszystkie kobiety zakochiwały się w jednym typie mężczyzn. Przystojnym brunecie o pustym sercu, czarującym lecz niezdolnym do odwzajemnienia miłości. Uroczym, ale nieodpowiedzialnym. Taki był jej dziadek i ojciec, a także mąż starszej siostry.
Zosia nie chce powtórzyć ich losu. Jest ost[...]

Więcej

39,90 zł

21,98 zł

Rodzinne sekrety

Krystyna Mirek

Czy kochająca się rodzina znów okaże się drużyną zdolną stawić czoła nowym wyzwaniom? Czy spełni się marzenie o spokojnie pitej herbacie na drewnianym ganku z widokiem na piękny sad?

Więcej

36,90 zł

22,60 zł

Cicha 5

Katarzyna Bonda, Małgorzata Kalicińska, Katarzyna Michalak, Krystyna Mirek, Natasza Socha, Małgorzata Warda, Magdalena Witkiewicz

“Cicha 5” to zbiór opowiadań, napisanych przez współczesne polskie autorki, takie jak Krystyna Mirek, Natasza Socha, Małgorzata Warda, Małgorzata Kalicińska czy Katarzyna Michalak. Każda z nich opowiada historię jednego z mieszkańców kamienicy przy Cichej 5.

Więcej

37,90 zł

23,17 zł

Szczęście all inclusive

Krystyna Mirek

Czasami szczęście jest na wyciągnięcie ręki, ale bywa, że trzeba po nie wyjechać aż do Grecji.
Szczęście, jeśli tylko uda nam się je zdefiniować, bywa kawałek od nas.

Więcej

36,90 zł

22,79 zł

Szczęśliwy dom. Jabłoniowy sad

Krystyna Mirek

Dom Heleny i Jana, położony na przedmieściach Krakowa, otoczony jabłoniowym sadem jest bezpieczną przystanią, do której zawsze mogą wrócić ich cztery, dorosłe córki. Z ganku można zejść prosto do ogrodu, jabłonie szumią łagodnie, rodzą piękne dorodne jabłka i trwają.

Więcej

36,90 zł

22,79 zł

Francuska opowieść

Krystyna Mirek

Południowa Francja. Kraina słońca, wina, miłości i marzeń. Czwórka znajomych wyrusza na wakacyjną wyprawę, żeby połączyć zawodowe cele z prywatnymi marzeniami.
Przepiękna opowieść skąpana w słońcu południowej Francji, w której smaki, zapachy i uczucia tworzą niespotykaną feerię emocji.

Więcej

36,90 zł

22,79 zł

Podarunek

Krystyna Mirek

Historia o miłości, która nie zawsze czeka za rogiem. Czasem jest jeszcze bliżej.
Los podejmuje wyzwanie i spełnia życzenie. Jednak zupełnie inaczej niż ktokolwiek się spodziewał.

Więcej

36,90 zł

22,40 zł

Nowość
Spełnione marzenia - Krystyna Mirek | mała okładka

Spełnione marzenia

Krystyna Mirek

Jabłoniowy sad jest wieczny, ta opowieść nigdy się nie skończy, jest bowiem historią o miłości, a ona jest niewyczerpana. Los jest często niesprawiedliwy. Przekonały się o tym Gabrysia i Julia, które stanęły chyba w złej kolejce, kiedy przydzielano szczęście. Gabrysia jest kobietą z ponadprzeciętnym instynktem macierzyńskim, a jednak nie może zajść w ciążę. Z kolei Julia marzy o miłości, czy to coś dziwneg[...]

Więcej

39,90 zł

Nowość
Rodzinne sekrety Jabłoniowy sad Tom 2 - Krystyna Mirek | mała okładka
-39 %

Rodzinne sekrety Jabłoniowy sad Tom 2

Krystyna Mirek

CZY KOCHAJĄCA SIĘ RODZINA ZNÓW OKAŻE SIĘ DRUŻYNĄ ZDOLNĄ STAWIĆ CZOŁA NOWYM WYZWANIOM? CZY SPEŁNI SIĘ MARZENIE O SPOKOJNIE PITEJ HERBACIE NA DREWNIANYM GANKU Z WIDOKIEM NA PIĘKNY SAD?
Otoczony jabłoniowym sadem dom rodziny Zagórskich znajduje się w niebezpieczeństwie. Kłopoty finansowe zmuszą Jana –seniora rodu i właściciela księgarni – do podjęcia dramatycznych decyzji.
To zapoczątkuje rodzinną rewolucję[...]

Więcej

39,90 zł

24,41 zł

Gdzie jest happy end? - Krystyna Mirek | mała okładka
-43 %

Gdzie jest happy end?

Krystyna Mirek

Jest wiele rodzajów szczęśliwych zakończeń

Liwia prowadzi zupełnie zwyczajne życie. Mieszka w szarym domu, samotnie wychowuje córkę i pracuje w korporacji, wypełniając wciąż te same zestawienia. Niezwykłe ma tylko imię i marzenia, o których nikt nie wie. Nie spodziewa się większych zmian, sądzi, że wie wszystko o sobie i swojej rodzinie.

Wkrótce jej czterdzieste urodziny, marzy , żeby choć raz odbyły się [...]

Więcej

39,90 zł

22,90 zł

Mazurskie Lato -  | mała okładka
-39 %

Mazurskie Lato

Każdego lata w Mikołajkach gwar rozmów, śpiewu i śmiechu nie cichnie.
Do mazurskiej stolicy zjeżdżają wszyscy miłośnicy jezior.
Ci, którzy kochają żeglować, ale też tacy, którzy wolą się opalać i imprezować do białego rana.
Do tego, jak wciąż podaje lokalne radio, w tawernie Mazurskie Lato można spotkać wielką miłość. Na dowód tego ściany tawerny ozdobione są zdjęciami par, które tu się zobaczyły, poznały, [...]

Więcej

44,90 zł

27,47 zł

Inni mają lepiej - Krystyna Mirek | mała okładka
-45 %

Inni mają lepiej

Krystyna Mirek

Życie nie zawsze układa się tak, jak byśmy chcieli. Bywa skomplikowane, zwłaszcza gdy wyobraźnia zaczyna pracować na naszą niekorzyść. Historia Zuzy, Natalii i Jagody to opowieść o tym, jak bardzo możemy się mylić w ocenie życia innych ludzi i swoich problemów. A także o miłości, ukrytych pragnieniach, drugich szansach i kobiecej przyjaźni, która daje siłę, by uwierzyć, że szczęście może być wyborem, nie p[...]

Więcej

39,90 zł

21,98 zł

Światło gwiazd Willa pod kasztanem Tom 4 - Krystyna Mirek | mała okładka
-45 %

Światło gwiazd Willa pod kasztanem Tom 4

Krystyna Mirek

W wilii pod kasztanem nastała jesień. W wielkim ogrodzie jak zawsze pięknie, ale w życiu mieszkańców wiele zawirowań. Pewien mężczyzna, który częściej niż pod nogi spogląda w gwiazdy – z zawodu jest bowiem astrofizykiem – wprowadzi sporo zamieszania w życie jednej z kobiet. Bartek w swoim polowaniu na miłość będzie przekraczał kolejne granice, a dwie synowe pod jednym dachem mocno dadzą się we znaki spokojn[...]

Więcej

39,90 zł

21,98 zł

Francuska opowieść  - Krystyna Mirek | mała okładka
-39 %

Francuska opowieść

Krystyna Mirek

Ślub nie zawsze jest rozwiązaniem problemów. Beata dopiero co przyjęła oświadczyny, jednak nadal nie jest pewna swojej decyzji. Aleks powraca ze zdwojoną siłą. Stare wspomnienia powracają.

Więcej

36,90 zł

22,56 zł

Na strunach światła. Willa pod Kasztanem. Tom 3 -  Krystyna Mirek | mała okładka
-45 %

Na strunach światła. Willa pod Kasztanem. Tom 3

Krystyna Mirek

Kuchnia babci Kaliny na nowo staje otworem przed każdym kto potrzebuje pomocy. Willa pod kasztanem to miejsce ostoi i domowego ciepła, a także zapachu świeżo upieczonego ciasta.

Więcej

39,90 zł

21,98 zł

Światło w cichą noc. Willa pod Kasztanami - Krystyna Mirek | mała okładka
-43 %

Światło w cichą noc

Krystyna Mirek

Trwają przygotowania do świąt. Na osiedlu położonym na obrzeżach Krakowa lśnią tysiące świateł. Tylko dwa domy stoją ciemne. Przedwojenna willa i niewielki budynek obok niej.
Antek Milewski wraca do domu po latach. Zostawia za sobą porażkę życiową i chce zacząć wszystko od nowa. Kiedy przekracza próg starej willi, wracają dawne wspomnienia. Zaczyna rozumieć, że nie odnajdzie spokoju, dopóki nie rozwiąże taj[...]

Więcej

39,90 zł

22,90 zł

Saga rodu Cantendorfów. Tajemnica zamku - Krystyna Mirek | mała okładka
-43 %

Saga rodu Cantendorfów. Tajemnica zamku

Krystyna Mirek

Lekka i wciągająca opowieść z tajemnicą w tle.
Na zamku Cantendorfów w niejasnych okolicznościach umiera czwarta żona hrabiego Aleksandra.. Cała okolica huczy od plotek. Czy winny jest tajemniczy właściciel posiadłości, jego kochanka, budząca lęk wiedźma, a może gospodyni sprawująca władzę na zamku? Hrabia pragnie dziedzica, więc wśród młodych panien spore poruszenie. Strach o życie miesza się z ochotą na [...]

Więcej

39,90 zł

22,90 zł

Wszystkie kolory nieba

Krystyna Mirek

Wszyscy mają wobec Igi jakieś oczekiwania: przyszła teściowa, roszczeniowy ojciec, koleżanki z pracy, a nawet ukochany Wiktor. Coraz trudniej jest jej w pełni cieszyć się szczęściem, obawia się też, że nie do końca pasuje do świata, w którym się znalazła.

Więcej

36,90 zł

24,99 zł

Jabłoniowy Sad Spełnione marzenia

Krystyna Mirek

Wszyscy wokół spełniają marzenia. Ale co zrobić, jeśli to się nie udaje?
Los jest często niesprawiedliwy. Przekonały się o tym Gabrysia i Julia, które stanęły chyba w złej kolejce, kiedy przydzielano szczęście. Gabrysia jest kobietą z ponadprzeciętnym instynktem macierzyńskim, a jednak nie może zajść w ciążę. Próbowała już każdej metody - walczyła, poddała się, stawiała wszystko na jedną kartę, odpuszczała,[...]

Więcej

36,90 zł

22,60 zł

Prom do Kopenhagi

Krystyna Mirek

Weronika i Konrad. Ona jest cudowną dziewczyną o niezwykłej urodzie, on - ambitnym i pracowitym chłopakiem. Ich namiętnościom towarzyszy przyroda. Góry, las i rzeka stają się świadkami romantycznego uczucia. Cieniem na miłość kładzie się jednak tragiczna historia z przeszłości Konrada i rodzinna tajemnica Weroniki z odległych czasów. Oboje na skutek fałszywej dumy nie umieją wyjaśnić zaistniałych nieporozum[...]

Więcej

34,90 zł

20,96 zł

Polowanie na motyle

Krystyna Mirek

Weronika, Kasia i Klaudia różnią się poglądami, wykształceniem i aspiracjami. Ale każda nich jest przekonana, że wie, jak zapolować na motyle, czyli jak zdobyć miłość. Życie jednak bardzo je zaskoczy, a polowanie okaże się zajęciem niebezpiecznym dla wszystkich, którzy biorą w nim udział.
Trzy dziewczyny wchodzą w dorosłość z wyobrażeniami szczęścia, która na nie czeka, ale jego zdobycie wymaga pokonania wi[...]

Więcej

34,90 zł

22,18 zł

Saga rodu Cantendorfów Tom 2 Cena szczęścia

Krystyna Mirek

Mroczne tajemnice kryjące się za grubymi murami zamku zaczynają wychodzić na jaw. Kto jest sprawcą, a kto ofiarą? Kto przyjacielem, a kto wrogiem? Czy prawdziwa miłość ma szansę przetrwać wszystkie burze?
Kiedy Kate Milton poznaje hrabiego Aleksandra, marzy tylko o jednym – by zostać jego żoną. Cantendorf równie mocno zakochuje się w tej młodej dziewczynie: zwykłej, lecz niezwyczajnej, tak odmiennej od jego[...]

Więcej

39,90 zł

22,90 zł

Saga rodu Cantendorfów Tom 3 Prawdziwa miłość - Krystyna Mirek | mała okładka
-43 %

Saga rodu Cantendorfów Tom 3 Prawdziwa miłość

Krystyna Mirek

Zamek Cantendorf długo skrywał w swoich murach mroczną tajemnicę. Strażniczka sekretu wyjawia go przed śmiercią hrabiemu Aleksandrowi. Jeśli dziedzic ujawni poznaną prawdę, straci wszystko: majątek, tytuł i zamek. Skoro ostatni świadek umiera, mógłby milczeć. Jaką decyzję podejmie?
Lady Isabelle Adler, kochanka hrabiego, wreszcie wygrała długoletnią wojnę. Jest o krok od ślubu z Aleksandrem. Czy ta przebie[...]

Więcej

39,90 zł

22,90 zł

Słodkie życie - Krystyna Mirek | mała okładka
-33 %

Słodkie życie

Krystyna Mirek

Kornelia Rudzka wreszcie opuszcza dom rodzinny. Nie jest to łatwe, jeśli spędziło się w nim prawie 30 lat. Kornelia nie wierzy w siebie, wyprowadzka to dla niej trudny krok. Na szczęście dziewczyna ma kilka pięknych marzeń, które dodają jej skrzydeł. Przed nią wielkie wyzwania, kilka trudnych decyzji i walka z własnymi słabościami. Dziewczyna spotyka na swojej drodze życzliwe osoby, dzięki którym to, co wyd[...]

Więcej

36,90 zł

24,83 zł

Willa pod kasztanem 2 Światło o poranku - Krystyna Mirek | mała okładka
-45 %

Willa pod kasztanem 2 Światło o poranku

Krystyna Mirek

Świąteczne iluminacje odeszły w przeszłość, nadszedł styczeń, a z nim powrót do codzienności. A u naszych ulubionych bohaterów wiele się zmieniło. Magda musi wrócić do pracy, gdzie będzie spotykać swojego dawnego ukochanego z jego nową narzeczoną, a jej szefową, Antek poszuka nowego zajęcia, a Bianka pojedzie do Warszawy, do swojego dawnego życia. Michał i Bartek znajdą się nagle po przeciwnych stronach bar[...]

Więcej

39,90 zł

21,98 zł

Saga Rodu Canderdorfów Pakiet

Krystyna Mirek

Pakiet składający się z książek :
Tajemnica zamku Cena szczęścia Prawdziwa miłość Saga rodu Candendorfów – opowieści o sile kobiecych więzi, o zasadach, które przetrwały stulecia i wciąż są aktualne. Lekkie i wciągające książki z tajemnicą w tle.

Więcej

84,90 zł

47,36 zł

Pojedynek uczuć - Krystyna Mirek | mała okładka
-39 %

Pojedynek uczuć

Krystyna Mirek

Jak jeszcze może zaskoczyć nas życie? Trzydziestoletnia Maja mieszka ze swoim synkiem Krzysiem w apartamencie kupionym za namową ojca dziecka, prezesa dobrze prosperującej firmy. Spełnia się zawodowo, od lat jest w trwałym związku, czy może zatem chcieć czegoś więcej? Może tylko tego, by ta sielanka trwała wiecznie, a przede wszystkim żeby nie okazała się złudzeniem…
Pojedynek uczuć, napisany lekkim piórem,[...]

Więcej

36,90 zł

22,56 zł

Obca w świecie singli - Krystyna Mirek | mała okładka
-45 %

Obca w świecie singli

Krystyna Mirek

Podobno na planecie singli można znaleźć szczęście. Są tacy, którzy wprowadzili się na nią świadomie i bardzo sobie chwalą.
Karolinę i Jakuba w to nieznane miejsce niespodziewanie wyrzuciło życie. Oboje w krótkim czasie bardzo wiele stracili i zawiedli się na najbliższych. Czują się obco na planecie singli. To nie jest ich świat. Nie wierzą już w miłość, nie potrafią nikomu zaufać.
Karolina chce się poświec[...]

Więcej

39,90 zł

21,98 zł

Droga do marzeń

Krystyna Mirek

Życie Konstancji sypie się nagle i bez ostrzeżenia. Wychowana w bajce zamożna jedynaczka nagle musi się zmierzyć z brutalną prozą życia. Troski materialne to jednak nie wszystko. Konstancja stanie przed poważniejszym wyzwaniem. W środowisku, w którym wszyscy kłamią musi odnaleźć prawdę. I zbudować swoje życie na nowo.
To opowieść o skomplikowanych życiowych wyborach, tajemnicach przeszłości i prawdziwych, w[...]

Więcej

36,90 zł

22,60 zł

Szczęście za horyzontem - Krystyna Mirek | mała okładka
-45 %

Szczęście za horyzontem

Krystyna Mirek

Czasem spalone mosty to najlepszy początek. Justyna popełnia wielki błąd, po którym nie może już wrócić do dawnego życia: pracy w eleganckim biurowcu, wygodnego apartamentu i związku, który opiera się na przyjemności. Janek wszystko zrobił, jak należy, jednak na każdym polu ponosi klęskę. Ma kłopoty finansowe, beznadziejną pracę, której nie znosi, a jego dzieci są zaniedbane. Tych dwoje spotka się przypadki[...]

Więcej

39,90 zł

21,98 zł

Tylko jeden wieczór - Krystyna Mirek | mała okładka
-45 %

Tylko jeden wieczór

Krystyna Mirek

Czasem kusząca bajka okazuje się pułapką, a zwyczajne życie może stać się bajką.
Zanurz się w świecie świątecznych emocji.
Znana aktorka Amelia Diamond, a w prywatnie Sylwia Nowak, zbudowała życie doskonałe. Podziwiają ją tysiące kobiet. Ma wszystko. Urodę, sławę, kochającego męża, dom i wspaniałe dzieci. W internecie cieszy się ogromną popularnością.
Święta to dla niej piękny i ważny rodzinny czas, opowiad[...]

Więcej

39,90 zł

21,98 zł

Miłość z błękitnego nieba - Krystyna Mirek | mała okładka
-45 %

Miłość z błękitnego nieba

Krystyna Mirek

Walentynkowy Kraków to dla wielu zakochanych jedno z najbardziej romantycznych miejsc na ziemi. Tu właśnie przybywa Angelika, która ma do podpisania najważniejszy kontrakt w karierze. Nie zawaha się przed niczym, byle tylko osiągnąć cel. Dla niej Kraków to miasto, z którego kiedyś uciekła i nie zamierza wracać do niełatwych wspomnień. Jest skoncentrowana na pracy i nie pozwala sobie na żadne sentymenty.
Po [...]

Więcej

39,90 zł

21,98 zł

Tam, gdzie serce twoje - Krystyna Mirek | mała okładka
-39 %

Tam, gdzie serce twoje

Krystyna Mirek

Podobno los zawsze daje drugą szansę. Jednak Ci, którzy ją przegapią, muszą przygotować się na wiele komplikacji…
Laura poświęciła wszystko dla swojego małżeństwa. Stała się mistrzynią kompromisu, w końcu z roku na rok miała mniej do powiedzenia. Aż pewnego dnia o czwartej nad ranem coś w niej pękło. Rzuciła wszystko i udała się w podróż na drugi koniec Polski, nad morze, by odzyskać swoje serce.
Albert daw[...]

Więcej

39,90 zł

24,41 zł

Szczęście all inclusive - Krystyna Mirek | mała okładka
-39 %

Szczęście all inclusive

Krystyna Mirek

Piękna grecka wyspa skąpana w południowym słońcu, gaje oliwne, plaże, luksusowy hotel i galeria interesujących bohaterów.
Beata, która musi przewartościować swoje życie i uwolnić się z toksycznego związku, Jakub, któremu piękna figura i pozycja zawodowa narzeczonej przesłoniła własne pragnienia, dynamiczna Agnieszka, która czerpie z życia pełną garścią ale zapomina o najważniejszym, i nieludzko przystojny G[...]

Więcej

36,90 zł

22,56 zł

Tam, gdzie serce twoje Wielkie Litery

Krystyna Mirek

Podobno los zawsze daje drugą szansę. Jednak Ci, którzy ją przegapią, muszą przygotować się na wiele komplikacji…
Laura poświęciła wszystko dla swojego małżeństwa. Stała się mistrzynią kompromisu, w końcu z roku na rok miała mniej do powiedzenia. Aż pewnego dnia o czwartej nad ranem coś w niej pękło. Rzuciła wszystko i udała się w podróż na drugi koniec Polski, nad morze, by odzyskać swoje serce.
Albert daw[...]

Więcej

39,90 zł

39,01 zł

Tylko jeden wieczór

Krystyna Mirek

Czasem kusząca bajka okazuje się pułapką, a zwyczajne życie może stać się bajką.

Zanurz się w świecie świątecznych emocji.

Znana aktorka Amelia Diamond, a w prywatnie Sylwia Nowak, zbudowała życie doskonałe. Podziwiają ją tysiące kobiet. Ma wszystko. Urodę, sławę, kochającego męża, dom i wspaniałe dzieci. W internecie cieszy się ogromną popularnością.

Święta to dla niej piękny i ważny rodzinny czas, opow[...]

Więcej

46,90 zł

45,85 zł

Szczęście all inclusive Wielkie Litery

Krystyna Mirek

Piękna grecka wyspa skąpana w południowym słońcu, gaje oliwne, plaże, luksusowy hotel i galeria interesujących bohaterów.

Beata, która musi przewartościować swoje życie i uwolnić się z toksycznego związku, Jakub, któremu piękna figura i pozycja zawodowa narzeczonej przesłoniła własne pragnienia, dynamiczna Agnieszka, która czerpie z życia pełną garścią ale zapomina o najważniejszym, i nieludzko przystojny [...]

Więcej

44,90 zł

43,90 zł

Miłość z błękitnego nieba Wielkie Litery

Krystyna Mirek

Walentynkowy Kraków to dla wielu zakochanych jedno z najbardziej romantycznych miejsc na ziemi. Tu właśnie przybywa Angelika, która ma do podpisania najważniejszy kontrakt w karierze. Nie zawaha się przed niczym, byle tylko osiągnąć cel. Dla niej Kraków to miasto, z którego kiedyś uciekła i nie zamierza wracać do niełatwych wspomnień. Jest skoncentrowana na pracy i nie pozwala sobie na żadne sentymenty.

Po[...]

Więcej

44,90 zł

43,90 zł

Na strunach światła Wielkie Litery

Krystyna Mirek

Wiosna w willi pod kasztanem jest szczególnie piękna. Majowy ogród rozkwita, a wraz z nim miłość i związki. I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie stare krzywdy, niewyjaśnione tajemnice i zadawnione urazy. W pełną ciepła atmosferę pachnącej ciastem drożdżowym kuchni babci Kaliny wkracza niespodziewany gość, nazywana Królową Śniegu, matka Antka. Nie ma ona żadnych skrupułów w walce o swoje racje. Mocno zetrą si[...]

Więcej

49,90 zł

Światło gwiazd Wielkie Litery

Krystyna Mirek

W wilii po kasztanem nastała jesień. W wielkim ogrodzie jak zawsze pięknie, ale w życiu mieszkańców wiele zawirowań. Pewien mężczyzna, który częściej niż pod nogi spogląda w gwiazdy, bowiem z zawodu jest astrofizykiem, wprowadzi sporo zamieszania w życie jednej z kobiet. Bartek w swoim polowaniu na miłość będzie przekraczał kolejne granice, a dwie synowe pod jednym dachem mocno dadzą się we znaki spokojnej [...]

Więcej

49,90 zł

48,78 zł

Jabłoniowy sad Szczęśliwy dom - Krystyna Mirek | mała okładka
-39 %

Jabłoniowy sad Szczęśliwy dom

Krystyna Mirek

Dom Heleny i Jana, położony na przedmieściach Krakowa, otoczony jabłoniowym sadem jest bezpieczną przystanią, do której zawsze mogą wrócić ich cztery, dorosłe córki. Z ganku można zejść prosto do ogrodu, jabłonie szumią łagodnie, rodzą piękne dorodne jabłka i trwają. Każda z czterech córek, Maryla, Gabrysia, Julia i Aniela może w każdej chwili schronić się w jego przytulnym wnętrzu. Jan, dżentelmen starej [...]

Więcej

39,90 zł

24,41 zł

Gdzie jest happy end? Wielkie Litery

Krystyna Mirek

Jest wiele rodzajów szczęśliwych zakończeń

Liwia prowadzi zupełnie zwyczajne życie. Mieszka w szarym domu, samotnie wychowuje córkę i pracuje w korporacji, wypełniając wciąż te same zestawienia. Niezwykłe ma tylko imię i marzenia, o których nikt nie wie. Nie spodziewa się większych zmian, sądzi, że wie wszystko o sobie i swojej rodzinie.
Wkrótce jej czterdzieste urodziny, marzy , żeby choć raz odbyły się [...]

Więcej

46,90 zł

45,85 zł