Og Mandino

Og Mandino (12 grudnia 1923 r. - 3 września 1996 r.) był amerykańskim pisarzem. Jest autorem bestsellerowej książki ,,Największy kupiec świata". Jego powieści sprzedały się w ponad 50 milionach egzemplarzy i zostały przetłumaczone na ponad dwadzieścia pięć różnych języków.

Pomimo wielu trudności jakie napotkał w swoim życiu, między innymi popadł w chorobę alkoholową to udało mu się ostatecznie zostać odnoszącym sukcesy pisarzem. Złagodzić jego alkoholizm pomogły mu książki między innymi o sukcesach i rozrywce, których przeczytał setki odwiedzając wiele bibliotek znajdujących się w Stanach Zjednoczonych.

Jego prace były inspirowane biblijnymi wydarzeniami i książkami, których autorem był Napoleon Hill.

Lista książek

Największy kupiec świata - Og Mandino | mała okładka
-33 %

Największy kupiec świata

Og Mandino

Największy kupiec świata, opowieść o potędze zasad przekazywanych przez tradycyjną mądrość. Zostały one spisane na dziesięciu starożytnych pergaminach. . Zapoznając się z nimi i korzystając z ich mądrości bohater osiąga bogactwo i szczęście, szacunek i lojalność otoczenia, spokój wewnętrzny i poczucie spełnienia w życiu. Zostaje największym kupcem świata.

Og Madino zaprasza Cię, Czytelniku, do wysłuchania[...]

Więcej

21,50 zł

14,42 zł

Największy cud świata - Og Mandino | mała okładka
-34 %

Największy cud świata

Og Mandino

"Największy cud świata" to druga - po "Największym kupcu świata", międzynarodowym bestsellerze - książka Oga Mandino. Jest to historia niezwykłego spotkania i przyjaźni autora z tajemniczym Szymonem Potterem- opowieść o wspaniałym darze, jaki autor od niego otrzymuje.Og Mandino w subtelny sposób przekazuje nam swoiste przesłanie, w którym zawarte są ciepłe, przekonujące prawdy o wartościach człowieka, o god[...]

Więcej

23,00 zł

15,28 zł