Robert A. Jensen

Robert A. Jensen urodził się w 1965 roku w Bay Area w Kalifornii, w Stanach Zjednoczonych. Większość swojego życia spędził na zachodnim wybrzeżu, a ostatnie 2 lata szkoły średniej spędził na Florydzie w Admiral Farragut Academy. To elitarne liceum wojskowe Marynarki Wojennej, którego absolwentami był Charles Duke i Alan Shepard. Robert A. Jensen ukończył California State University na Wydziale Kryminologii i Prawa. W późniejszych latach Jensen był oficerem armii amerykańskiej. W czasie służby wojskowej Jensen był także dowódcą 54 Kompanii Kwatermistrzowskiej.

Robert A. Jensen – ekspert ds. kataklizmów i sytuacji kryzysowych


Debiutem literackim Roberta A. Jensena jest książka wydana w 2022 roku „Gdy opadnie kurz. Czego praca przy katastrofach nauczyła mnie o życiu”. To pozycja beletrystyczna traktująca o tragedii ludzkiej, spowodowanej wielkimi katastrofami. Jensen porusza w niej kwestię zamachów bombowych na Bali, ataku na World Trade Center, tsunami w Tajlandii, pożaru w Grenfell Tower, huraganu Katrina, a także największych katastrof samolotowych, jakie zdarzyły się w historii świata. Jensen w swojej książce identyfikuje ofiary, a także przedstawia metody radzenia sobie z stratą bliskich osób.

Wsparcie dla ofiar COVID- 19


Robert A Jensen jest obecnie ekspertem do spraw zarządzania kryzysowego, który do 2021 roku przewodził firmie Kenyon International Emergency Service, zajmującej się zabezpieczeniem miejsca kataklizmów i katastrof Obecnie Jensen w dalszym ciągu angażuje się w likwidowanie skutków katastrof w międzynarodowych kryzysach, w tym w atakach terrorystycznych. Bierze udział także w przewodniczeniu śledztwom karnym i cywilnym, w obliczu klęsk czy wypadków transportowych. W trakcie COVID-19 Robert A. Jensen pomagał osobom walczącym z skutkami epidemii.

Lista książek: Robert A. Jensen

22,50 zł 22,50 zł - najniższa cena 49,99 zł - cena detaliczna