Dedykacja - Emma McLaughlin, Nicola Kraus  | okładka
Oprawa miękka

Pierwsze wydanie: 2008-01-23

ISBN: 978-83-240-0930-5
EAN: 9788324009305
Opracowanie graficzne: Katarzyna Borkowska
Liczba stron: 320
Wydawnictwo: Znak
Format: 136 x 205 mm
Cena katalogowa: 29,00 zł
Tłumaczenie: Monika Bukowska

29,00 zł 19,72 zł

Produkt niedostępny

Opis

Kolejna powieść autorek bestsellerowej Niani w Nowym Jorku! Minęło kilkanaście lat od dnia, w którym Jake Sharpe zniknął z życia Kate. Bez słowa komentarza. Wkrótce jego nazwisko zaczęło pojawiać się w rubrykach kolorowej prasy, jego piosenki zdobywały czołowe miejsca na listach przebojów, a twarz świeciła z plakatów rozwieszanych w mieście i sypialniach nastolatek. Równie popularne były teksty Jake'a otwarcie opowiadające o pikantnych szczegółach, które Kate wolałaby wymazać z pamięci.
Któregoś dnia media zapowiadają przyjazd gwiazdora do rodzinnego Vermont. Kate nie może zaprzepaścić szansy na zemstę - kreśli jej plan, wskakuje w pierwszy samolot i... z zaskoczeniem uzmysławia sobie, że stara miłość to coś więcej niż tylko sezonowy hit. Znakomity duet pisarski Kraus & McLaughlin, który zyskał popularność dzięki przebojowej Niani w Nowym Jorku, również i tym razem snuje satyryczną opowieść o współczesnym świecie. Dedykacja jest niezwykle zabawną powieścią, w której autorki z ironią i jawną złośliwością odzierają ze złudzeń banalny świat gwiazdorstwa.

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Z bloga "Z kulturą za pan brat"

2008-04-24
Kolejna książka Wydawnictwa Znak i równocześnie kolejna książka dwóch autorek, które "poznałam" przy fenomenalnej książce "Niania w Nowym Jorku". Czy "Dedykacja" jest tak samo dobrą książką? To się okaże.

I znowu pozory normalnośc

2008-12-30
Tym razem to pozornie normalne życia duet McLaughlin & Kraus pokazują na przykładzie środowiska artystów. „Dedykacja" to pozornie historia niespełnionej wielkiej miłości Kate i Jake'a , która odżywa po 13 latach od „ucieczki" Jake'a. Tak ucieczki, bo jak inaczej można nazwać dziwne, nagłe zniknięcie Jake'a w świat showbiznesu.

Dedykacja

2008-05-26
Emma MCLaughlin i Nicola Krauss stają się specjalistkami od demaskowania ludzkich słabości.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.