Potęga teraźniejszości - Eckhart Tolle | okładka
Galaktyka

Potęga teraźniejszości Eckhart Tolle

Broszurowa ze skrzydełkami
ISBN: 978-83-757-9137-2
EAN: 9788375791372
Tytuł oryginalny: The Power of Now - A Guide to Spiritual Enlightenment
Liczba stron: 256
Format: 145x205mm
Cena katalogowa: 34,90 zł
Tłumaczenie: Michał Kłobukowski

34,90 zł 20,86 zł

Oszczędzasz 14,04 zł
-40 %
Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś!

 Bezpieczne zakupy

Opis

Problem depresji jest we współczesnym świecie bardzo popularny. Tempo życia, stres, brak wsparcia wśród najbliższych to główne przyczyny występowania depresji. Jak sobie z tym poradzić? KsiążkaPotęga teraźniejszościEckharta Tolle pokazuje co robić by być sobą i żyć szczęśliwie. Czas odrzucić utarte schematy myślenia, przez które obawy i lęki jedynie się pogłębiają. Osiągnięcie wewnętrznego spokoju i harmonii nie jest rzeczą trudną, wymaga jedynie właściwego pokierowania.

Książka „Potęga teraźniejszości” pokazuje, jak radzić sobie z depresją!Potęga teraźniejszości” to książka, w której pokazana jest droga jaką należy przejść by osiągnąć oświecenie. Jest to również doskonała propozycja dla każdego, kto pragnie odmienić swoje życie. Przewodnik inspirowany jest filozofią mistrzów aikido, stworzony przez autora, który został uznany przez Watkins Review za najbardziej wpływowego na świecie autora książek o duchowości.

Polecamy także inne książki tego autora: „Mowa ciszy”, „Nowa Ziemia” czy „Nie jesteś samotną wyspą”!

Ebook i Audiobook

Czytaj jak chcesz. Książka dostępna na czytniki i aplikacje mobilne.

Facebook

Instagram

Fragment książki - audiobook

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Potęga teraźniejszości

2019-11-08
Autor udziela bardzo dużo mądrych rad i wskazówek. Książka przeładowana treścią nie zawsze łatwą w odbiorze, dlatego przeczytanie jej tylko raz nie wystarczy. Jest to powód, dla którego „Potęga teraźniejszości" znalazła miejsce na mojej półce, chce do niej wracać i przypominać sobie porady, by powoli wdrażać jedną po drugiej.

Zmieniła moje życie

2019-11-08
Tekst, który zmienił moje życie. W mojej głowie pojawiały się różne myśli, miałam stany przed depresyjne jednak po przeczytaniu uświadomiłam sobie, że wszystko zaczyna się w mojej głowie i wystarczy tylko wszystko sobie poukładać. Nie ma co wymyślać niestworzonych historii czy dopowiadać rzeczy niewypowiedzianych. Oczywiście takie rzeczy wymagają kierownictwa i samemu trudno sobie z tym poradzić, ale trzeba uwierzyć, że wszystko jest możliwe i po prostu chcieć coś zmienić!

Mądrość

2019-11-08
Książka, która epatuje mądrością. Autor udziela niesamowitych porad m.in. jak redukować stres, którego w codziennym życiu mamy tak wiele. „Potęga teraźniejszości" to książka, która momentami jest trudna, ale zdecydowanie warto ją przeczytać.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.