Andrea Bartz

Andrea Bartz jest dziennikarką mieszkającą w Nowym Jorku. Współpracowała z takimi magazynami, jak: „The Wall Street Journal”, „Travel + Leisure”, „Marie Clarie”, „Vogue”, „Cosmopolitan” czy „Women’s Health”. Ponadto Andrea Bertz była redaktorem w „Glamour”, „Psychology Today” i „Self”. Autorka thrillerów, które cieszą się niezwykłą popularnością.

Andrea Bartz – „Nigdy nas tu nie było”


W 2021 wydana została książka Andrei Bartz pt. „Nigdy nas tu nie było”. Publikacja błyskawicznie znalazła się na szczycie listy bestselerów „New York Timesa”. Powieść ta będzie wkrótce zekranizowana przez platformę Netflix. Fabuła książki osnuta jest wokół wakacyjnego wyjazdu dwóch przyjaciółek – Emily i Kristen. Te niezwykłe postacie literackie porównywane są do zabójczego i niezapomnianego duetu głównych bohaterek z filmu „Thelma i Louise”.

Wciągające zagadki kryminalne


Andrea Bartz kreuje wielowymiarowe postacie niezwykłych bohaterek, które mają swoje sekrety i tajemnice. Dwie na pozór zżyte przyjaciółki, które znają się na wylot, odkrywają, że tak naprawdę nic nie jest takie, jakim się wydaje. Popełnione morderstwo sprawia, że wymarzone, egzotyczne wakacje zmieniają się w sposób diametralny, a główne bohaterki muszą poznać prawdę o sobie. Andrea Bartz wydała jeszcze dwa thrillery, takie jak The Lost Night i Herd. Druga ze wskazanych powieści została uznana za najlepszą książkę 2020 roku przez amerykański miesięcznik „Real Simple”.

Lista książek: Andrea Bartz

Nigdy nas tu nie było - Andrea Bartz | mała okładka
-43 %

Nigdy nas tu nie było

Andrea Bartz

6.7 / 10 (115 ocen)

24,50 zł 24,50 zł - najniższa cena 42,99 zł - cena detaliczna

Drugi pokój - Andrea Bartz | mała okładka
-43 %

Drugi pokój

Andrea Bartz

5.6 / 10 (18 ocen)

28,49 zł 28,49 zł - najniższa cena 49,99 zł - cena detaliczna