Jennifer Armentrout

Jennifer Lynn Armentrout jest amerykańską pisarką współczesnego romansu, zjawisk paranormalnych i science fiction. urodziła się w Zachodniej Virginii. Niektóre z jej prac znalazły się na liście bestsellerów New York Timesa.

Lista książek

Dwa światy

Jennifer Armentrout

Hematoi pochodzą ze związków bogów ze śmiertelnikami, a dziecko pary czystokrwistych posiada nadludzkie moce. Potomkowie Hematoi i śmiertelnika... cóż, nie za bardzo. Ci, będący półkrwi, mają dwa wyjścia: mogą zostać wyszkolonymi protektorami, którzy tropią i zabijają daimony, lub sługami w domach tych wyżej postawionych.
Uczniowie Przymierza muszą przestrzegać kilku zasad. Alex ma z tym wyraźny problem, zw[...]

Więcej

39,90 zł

24,41 zł

Czyste serce - Jennifer L. Armentrout | mała okładka
-39 %

Czyste serce

Jennifer L. Armentrout

Według przepowiedni Alex jest stworzona jest do wielkich rzeczy… Zaczyna więc trenować wraz z Aidenem i Sethem. Nie jest to jednak łatwe dla dziewczyny, szczególnie, że staje się celem kogoś, kto za wszelką cenę pragnie ją wyrzucić z Przymierza. Alex nurtuje pytanie kto za tym stoi?

Więcej

39,90 zł

24,41 zł

The Darkest Star. Magiczny pył - Jennnifer L. Armentrout | mała okładka
-39 %

The Darkest Star. Magiczny pył

Jennnifer L. Armentrout

Niesamowite zwroty akcji, charyzmatyczni i zabójczo przystojni Luksjanie, gorący romans i nie dające wytchnienia humorystyczne dialogi – to wszystko sprawi, że będziecie marzyć o inwazji prawdziwych Luksjanów na naszej planecie i o… kolejnym tomie tej serii!

Więcej

39,90 zł

24,41 zł