Joachim Mayer

Urodzony 20 stycznia 1968, pisarz. Autor wielu książek o roślinach. Napisał m.in. "Pyszności prosto z balkonu i tarasu. Warzywa i owoce. Poradnik rośliny","Wielki atlas drzew i krzewów" oraz "Zioła w kuchni. 99 szybkich porad".

Lista książek

Pyszności prosto z balkonu i tarasu. Warzywa i owoce. Poradnik rośliny - Joachim Mayer | mała okładka
-38 %

Pyszności prosto z balkonu i tarasu. Warzywa i owoce. Poradnik rośliny

Joachim Mayer

Zbieranie plonów sprawia ogromną radość, a nic nie smakuje tak dobrze, jak to, co się samemu wyhodowało. Nawet na najmniejszym balkonie znajdzie się miejsce na skrzynkę z sałatą albo rzodkiewką, na pomidory w donicy albo na miniaturowe drzewko owocowe. Wprawdzie taka uprawa warzyw i owoców nie zapewni nam obfitych zbiorów do przechowywania w zamrażarce, ale za to różnorodnych smaków do zdrowego podjadania z[...]

Więcej

23,00 zł

14,24 zł

Zioła w kuchni. 99 szybkich porad

Joachim Mayer

Seria błyskawicznych poradników, zawierających jasno sformułowane kompetentne i konkretne odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Wszystko w jednym miejscu: szybki dostęp do najważniejszych informacji – bez potrzeby długich poszukiwań, kartkowania i czytania.
Sytuacje kryzysowe: rozpoznanie problemów i szkodników w odpowiednim czasie, szybkie podjęcie prawidłowych środków i zaradzenie problemom.
Tak zro[...]

Więcej

34,90 zł

17,45 zł