Miriam Synger

Miriam Synger jest z wykształcenia socjologiem. Prowadzi zajęcia edukacyjne. Miriam Synger działa w mediach społecznościowych, między innymi z pomocą autorskiego konta na Instagramie. To autorka bloga www.jestemzydowska.com. Synger to doktorantka i ortodoksyjna Żydówka, która zmieniła swoje wyznanie na judaizm pod wpływem zaręczyn i zawarcia związku małżeńskiego.

Miriam Synger- istota judaizmu i żydowskiego życia


W dorobku literackim Miriam Synger znajduje się książka pod tytułem „Jestem Żydówką”. Została ona objęta patronatem przez wydawnictwo Znak Koncept. To utwór zaliczany do literatury faktu, wydany w 2023 roku. Na 336 stronach Miriam Synger przedstawia transformację swojego dotychczasowego życia, opisując siebie jako Żydówkę, feministkę, matkę pięciorga dzieci, patriotkę, a jednocześnie kobietę silną i wrażliwą.

Recenzja książki stworzona przez naczelnego rabina Polski


Michael Schudrin, który pełni funkcję naczelnego rabina w Polsce, dokładnie przestudiował książkę Miriam Synger. Według niego jest to doskonałe odzwierciedlenie kultury i istoty judaizmu. Książka Miriam Synger została także pozytywnie przyjęta przez czytelników i krytyków literackich, którzy uznali ją za przełomową na polskim rynku wydawniczym.

Lista książek: Miriam Synger

Jestem Żydówką
 - Synger Miriam | mała okładka
-32 %

Jestem Żydówką

Miriam Synger

6.8 / 10 (101 ocen)

37,39 zł 37,39 zł - najniższa cena 54,99 zł - cena detaliczna

37,39 zł 37,39 zł - najniższa cena 54,99 zł - cena detaliczna