Nina Czarnecka

Nina Czarnecka jest polską pisarką, ogromną pasjonatką holistycznego podejścia do zdrowia i miłośniczką ajurwedy. W 2021 roku wydała książkę „Ciepło. Najprzytulniejszy poradnik osiędbania”, która jest niezwykle ciepłym poradnikiem. Dzieło pełne jest czułości i ukojenia, pomoże odpocząć, wyciszyć się i zaopiekować się sobą.

Nina Czarnecka i jej ciepły poradnik


Pozycja stworzona przez Ninę Czarnecką to tytuł przeznaczony do czytania jesienią oraz zimą. Ten chłodniejszy czas zwykle kojarzy się z nudą, bezproduktywnością i marzeniami o powrocie ciepłych dni. Dla niektórych jest to trudny okres, przepełniony ponurą pogodą, chłodem, suchą skórą i słabym samopoczuciem. Jednakże dla innych, to wyczekiwany czas na czytanie, otulenie się ciepłym kocem oraz wyciągnięcie z szafki największego kubka na gorące kakao. Niezależnie od typu osobowości, „Ciepło. Najprzytulniejszy poradnik osiędbania” pomoże każdemu zadbać o siebie i zrelaksować po dniu pracy.

Co zawiera poradnik dotyczący dbania o siebie?


Książka opracowana przez Ninę Czarnecką pozwoli zagłębić się w rytuały ajurwedyczne, dzięki którym każdy będzie mógł zbliżyć się do siebie, pogłębić samoświadomość ciała, a także wyciszyć się. Ten wyjątkowy poradnik pomoże także zrozumieć tajniki holistycznego podejścia do zdrowia. Pisarka zadbała o to, aby pozycja przez nią stworzona zawierała także różnorodne przepisy, które mają właściwości poprawiające nastrój. Receptury na comfort food to ogromna frajda w trakcie przygotowywania posiłków oraz niezwykła przyjemność ich kosztowania.

Lista książek: Nina Czarnecka

33,99 zł 34,99 zł - najniższa cena 49,99 zł - cena detaliczna

Bestseller

43,99 zł 45,49 zł - najniższa cena 64,99 zł - cena detaliczna