Współlokatorzy - Beth O`Leary | okładka
Albatros

Współlokatorzy Beth O`Leary

Oprawa miękka

Wydanie: pierwsze

Pierwsze wydanie: 2019-05-15

ISBN: 978-83-812-5539-4

Liczba stron: 432

Wydawnictwo: Albatros

Format: 14.0x20.5 cm

Cena katalogowa: 37,89 zł

Tłumaczenie: Robert Waliś

37,89 zł 26,47 zł

Oszczędzasz 11,42 zł
-30 %
Zamów teraz, wyślemy jeszcze dziś!

Opis

Oryginalna historia miłosna idealnie wpasowująca się we współczesne czasy!

Dzielą mieszkanie.
Dzielą jedno łóżko.
Nigdy się nie spotkali.

Tiffy Moore potrzebuje taniego mieszkania, i to najlepiej jak najszybciej. Leon Twomey pracuje nocami i pilnie potrzebuje pieniędzy. I choć ich przyjaciele uważają, że to szaleństwo, Tiffy i Leon postanawiają zaryzykować: on przebywa w mieszkaniu w dzień, kiedy Tiffy jest w pracy, a gdy dziewczyna wraca, on wychodzi na nocną zmianę.

Tiffy właśnie rozstała się ze swoim obsesyjnie zazdrosnym chłopakiem i pracując w podrzędnym wydawnictwie, ledwie udaje jej się związać koniec z końcem. Leon troszczy się o wszystkich wokół - pensjonariuszy domu opieki, w którym pracuje i swojego brata, którego za wszelką cenę pragnie wyciągnąć z więzienia - zapominając w tym wszystkim o sobie.

Wbrew światu i wszystkim wokół, współlokatorzy odkrywają jednak, że czasami aby stworzyć prawdziwie ciepły dom, trzeba jedynie wyrzucić wszystkie zasady za okno.

Profil autorki w serwisie Instagram

Recenzje

Zapraszamy do napisania własnej recenzji, możesz wysłać do nas tekst przez formularz.

Polecam

2019-04-29 Tego nie da się opisać. Żeby poczuć to ciepło, które rozchodzi się po przeczytaniu tej książki, trzeba samemu po nią sięgnąć. A gwarantuje, że warto. Świat wydaje się trochę bardziej ludzki, wraca wiara w dobroć i miłość.

Oby się nigdy nie skończyło

2019-04-27

Lekka i przyjemna komedia romantyczna. Tak też pomyślałam, kiedy przeczytałam opis i zabierałam się za czytanie. Otóż nie! W jak wielkim byłam błędzie! Im bardziej zagłębiałam się w historię Tiffy i Leona, tym bardziej zmieniałam zdanie. Zostałam całkowicie pochłonięta w świat wykreowany przez autorkę i równie mocno chciałam poznać już zakończenie, jak nie chciałam, bo to oznaczało konieczność powrotu do rzeczywistości.
Jest to historia o głębokiej przyjaźni, która z czasem przeradza się w miłość. Opowieść o tym, jak zaufać, kiedy nasze zaufanie zostało zdeptane i sami już nie potrafimy tak po prostu uwierzyć, że ktoś chce naszego dobra. Pięknie napisana, niezwykle ciepła. Polecam! 

Niecodzienna

2019-04-27 "Współlokatorzy" to nie kolejny typowy romans, jakich pełno na rynku. Autorka stworzyła niecodzienną historię o dwójce zagubionych i doświadczonych przez życie osób, które nigdy się nie spotkały, a jednak połączyła je miłość. Miłość prawdziwa, głęboka, oparta na trosce o drugą osobę, małych gestach, które pozornie nic nie znaczą, a jednak można z nich odczytać przesłanie "zależy mi na Tobie". Historia ta daje nadzieje, że w świecie pełnym wyrachowania można jednak znaleźć osobę, która na nowo nauczy nas ufać i pozwoli uwierzyć, że każdy z nas zasłużył na dobro.

Powiedz, co sądzisz o tej książce

Dodaj recenzję+

Komentarze

Podziel się opinią z innymi czytelnikami i fanami księgarni.