Dustin Thao

Dustin Thao jest wietnamsko-amerykańskim pisarzem, który obecnie mieszka w Nowym Jorku. Ukończył College z tytułem licencjata Nauk Politycznych. Obecnie Dustin Thao jest w trakcie studiów doktoranckich na NordWestern University, gdzie kształci się na kierunku krytycznej analizy zasobów medialnych.

Dustin Thao- współczesne powieści dla młodych odbiorców


W twórczości Dustina Thao znajduje się debiutancka powieść, skierowana do młodych ludzi.Z tej strony Sam” to obowiązkowa pozycja beletrystyczna w biblioteczce osób pragnących zagłębić się w skomplikowane relacje międzyludzkie, pojawiające się u bohaterów w okresie ich młodości. Dustin Thao porusza w swojej powieści ważne problemy nastolatków.

Bestsellerowa powieść dla młodzieży


Twórczość Dustina Thao została doceniona przez wielu krytyków literackich. Uznali oni debiutancką powieść pisarza za bestseller. Została ona przetłumaczona na wiele języków, w tym na polski, francuski, niemiecki, a nawet a nszwedzki. W organizowanym co roku przeglądzie bestsellerów New York Timesa, powieść Dustina Thao zdobyła pierwsze miejsce. Została ona także wyróżniona przez przegląd USA Today.

Lista książek: Dustin Thao

Z tej strony Sam - Dustin Thao | mała okładka
-43 %

Z tej strony Sam

Dustin Thao

6.9 / 10 (618 ocen)

25,30 zł 25,56 zł - najniższa cena 44,00 zł - cena detaliczna