Pakiet Ptasznik / Czarna wdowa / Kątnik Książka
Wydawnictwo: | Filia |
Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
Wydanie: | 1 |
Liczba stron: | 1048 |
Rok wydania: | 2025 |
"Ptasznik"
Nowa seria kryminalna autora bestsellerów! Heinrich Vogel był kiedyś innym człowiekiem. Miał inne nazwisko, życie i świat, który stał przed nim otworem. Przeszłość puka do drzwi jego nowego życia i Vogel nie ma wyjścia: musi je otworzyć i wejść do świata, który dawno temu zostawił za sobą.
"Czarna wdowa"
Heinrich Vogel wraca do Budziszyna, by odkryć tajemnicę przeszłości swojej matki, lecz jego przyjazd zbiega się z serią zagadkowych zbrodni. Komisarz Kurtz podejrzewa związek Vogla z morderstwami, a gdy sam staje się celem zabójcy, odkrywa, że wszystko łączy się z losami jego rodziny. Nad całą historią unosi się mroczny cień Krabata, bohatera łużyckiej legendy.
"Kątnik"
W Szczecinie ktoś zatruwa żywność dla dzieci rtęcią, ale ostrzeżenie sprawcy zapobiega tragedii. Ślad prowadzi do Miszy – dawnego współwięźnia Heinricha Vogla, który wraz z Iwoną Banach rusza na jego trop, próbując odkryć prawdę o jego przeszłości. Gra toczy się o najwyższą stawkę, a Vogel wie, że na końcu tej drogi czeka go konfrontacja, której wyniku nie jest pewien.
Szczegółowe informacje na temat książki Pakiet Ptasznik / Czarna wdowa / Kątnik
Wydawnictwo: | Filia |
EAN: | 9788384021675 |
Rodzaj oprawy: | Okładka broszurowa (miękka) |
Wydanie: | 1 |
Liczba stron: | 1048 |
Rok wydania: | 2025 |
Data premiery: | 2025-04-23 |
Podmiot odpowiedzialny: | Grupa Wydawnicza Filia Sp. z o.o Kleeberga 2 61-615 Poznań PL e-mail: [email protected] |
Podobne do Pakiet Ptasznik / Czarna wdowa / Kątnik
Oceny i recenzje książki Pakiet Ptasznik / Czarna wdowa / Kątnik
Pomóż innym i zostaw ocenę!
Pomóż innym i zostaw ocenę!