Micol Ostow

Micol Ostow, urodzona 29 kwietnia 1979 roku w Nowym Jorku, to amerykańska pisarka, redaktorka i pedagog, która napisała ponad 40 opublikowanych prac.

Urodziła się i wychowała w Nowym Jorku, jej ojciec to Amerykanin żydowskiego pochodzenia, natomiast matka pochodzi z Puerto Rico.

Po ukończeniu studiów, pracowała dla nowojorksiego wydawnictwa Simon&Schuster jako redaktorka.

Jej pierwsza książka "Emily Goldberg Learns to Salsa" przyniosła jej wielką rozpoznawalność i została uznana za polecaną ksiązkę dla wieku nastoletniego wśród nowojorksich bibliotek publiczncyh. Znana jest również z książki "Wredne dziewczyny", która stanowi rozwinięcie wątków z filmu o tym samym tytule.

Lista książek

Dzień wcześniej. Riverdale. Tom 1  - Micol Ostow | mała okładka
-37 %

Dzień wcześniej. Riverdale. Tom 1

Micol Ostow

Lektura obowiązkowa dla wszystkich fanów serialu

Jeśli chcesz się dowiedzieć, co stało się w miasteczku tuż przed wydarzeniami z serialu, koniecznie przeczytaj tę powieść!
Skąd wziął się dystans między Jugheadem i Archiem? Jak wyglądało życie Veroniki w Nowym Jorku? Skąd obsesja Diltona na punkcie przetrwania? Co robiła Betty w LA?
Akcja książki koncentruje się na paru dniach przed pamiętnym 4 lipca i rz[...]

Więcej

37,90 zł

23,95 zł

Riverdale Tom 2 Powrót nad Shadow Lake - Micol Ostow | mała okładka
-37 %

Riverdale Tom 2 Powrót nad Shadow Lake

Micol Ostow

Druga część trylogii Riverdale!
Archie został oskarżony o morderstwo i wszystkie dowody wskazują na jego winę. Betty, Veronica i Jughead wiedzą, że Archie nic nie zrobił, a za całą sprawą stoi Hiram Lodge. Aby to w końcu udowodnić, przyjaciele wracają na miejsce zbrodni, gotowi zmierzyć się z Shadow Lake. Tam okazuje się, że zagrożenie kryje się dosłownie wszędzie i nikt nie jest bezpieczny.
Czy nastolatko[...]

Więcej

37,90 zł

23,95 zł

Riverdale Tom 3

Micol Ostow

Więcej

37,90 zł